reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Chcecie zamykać wątek ok. Choć tutaj nie wrzucamy przecież zdjęć swoich. Jednak z dodawaniem na FB nowych osób co dopiero dołączyły na forum bym się mocno za stanowiła. Szczerze to nigdy nie wiadomo. Nie posadzam tutaj rzadnej że sie podszywa albo co. Poprostu najpierw niech się podzielają trochę na forum, dają się poznać.

Gratki udanych wizyt duże już te dzieciaki. Coraz szybciej rosną.

Przytaszczylam z góry 6 kartonów ciuchow. Poprzebieralam i sporo odstawilam bo typowo letnie body z krótkim, na ramiaczkach. Dziś lub jutro jadę do kuzynki po resztę ciuchow co porzyczalam jej z tych cieplejszych.
Ale widzę że bodziaki kupić muszę i kilka pajacow. Bo spiochow to mam chyba z 25 jak nie więcej. Kombinezon dokupie i chyba będzie wszystko. Wczoraj zamówiłam komode i jak przyjdzie to mogę brać się za układanie w niej ubranek. Zanim to jednak nastąpi to dla Pawła muszę poprac i pokładach cieplejsze rzeczy a te cieniutkie i przymale pochować w kartony i wynieść. Także roboty trochę mam.
 
A teraz głupie pytanie - zgłaszacie dzieciaki w spółdzielni jako osoby zamieszkujące? Nagle z 42 będę musiała 84 zł płacić za śmieci masakra :D[/QUOTE]

ja tak, bo bedzie meldunek, nas bedzie juz piatka
 
Pauletah no trochę tych śmieci będziesz miała więcej same pampersy dla dwójki będą szły jak wodą. Chyba że wielorazowe będziesz używać to wtedy co innego. Ją sporo znam osób co nie zgłaszają że ktoś dodatkowy mieszka. Gorzej jak się spółdzielnia kapnie że w jajo ich robisz ale w sumie ile razy to państwo/ system jedzie po człowieku to czasem można odbić piłeczkę
 
paulinas8- no musze salon ogarnąć, póki Młoda w przedszkolu :) Męża zagoniłam do roboty, to umył okno w salonie i na korytarzu i kotlety do obiadu usmażył :) Więc chociaż jakiś pożytek, ze na popołudnie do pracy idzie :)

atkina- super. Spory chłopak już :)

Bettka- ja mam do środy zajęte dni :) Dzisiaj szkoła rodzenia, jutro jedno spotkanie, a pojutrze wypad do Poznania na usg i zakupy :)

Emenems- to tylko zabobon :p

W ogóle polecam Wam książkę Mama dookoła świata (był też cykl reportaży chyba w ddtvn tej autorki), jakie to różne zabobony i wierzenia, zwyczaje mają w różnych częściach swiata. Norwegia chyba też jest, to Emenems Ci podeślę :p

Ja się zastanawiam czy inwestowac w sesję ciążową czy kupić sobie fajne ciuchy (dla siebie i Polki takie same) i niech mi maż zrobi takie foty fajne, wspólną sesję :)

martusia- to dobrze, że ok :)

Ooo małe się odzywa i się rusza. no w końcu! uffff
simka,
ja bym sie z corcia wystroila i niech maz trzaska foty. Te sesje ustawiane to czasem potrafia wyjsc tak obciachowo... A Wy fajne dziewuszki jestescie, nic fotoszopowac nie trzeba wiec luz;)))
 
reklama
Do góry