reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Kurcze ja nie mam zadnych zdjec w ciazy musze cos z tym zrobic chyba rzeczywiscie z jakims fotografem sie umowie na takie normalne w terenie zdjecia ale ciazowe bo tych na golasa jakos nie bardzo :D

Bo mam z tego okresu ale ciazy to nie widac za bardzo ...
 
ja juz po wizycie - wszystko w porzadku :) dostalam badania - mocz, toxo igg i igm, krzywa cukrowa o fuuuuuuuuj :/ przytyłam niecałe 3 kg, wiec sie biore za to. jeszcze w pepco kupilam pierwsze ubranka :)

watek zamkniety - jestem za :)

Vivienne ja jutro mam zebranie w przedszkolu ale nie ide bo nie mam z kim Oliwiera zostawic, maz ma 12 h w pracy.



boze co za pogoda :/
 
paulinas8- no musze salon ogarnąć, póki Młoda w przedszkolu :) Męża zagoniłam do roboty, to umył okno w salonie i na korytarzu i kotlety do obiadu usmażył :) Więc chociaż jakiś pożytek, ze na popołudnie do pracy idzie :)

atkina- super. Spory chłopak już :)

Bettka- ja mam do środy zajęte dni :) Dzisiaj szkoła rodzenia, jutro jedno spotkanie, a pojutrze wypad do Poznania na usg i zakupy :)

Emenems- to tylko zabobon :p

W ogóle polecam Wam książkę Mama dookoła świata (był też cykl reportaży chyba w ddtvn tej autorki), jakie to różne zabobony i wierzenia, zwyczaje mają w różnych częściach swiata. Norwegia chyba też jest, to Emenems Ci podeślę :p

Ja się zastanawiam czy inwestowac w sesję ciążową czy kupić sobie fajne ciuchy (dla siebie i Polki takie same) i niech mi maż zrobi takie foty fajne, wspólną sesję :)

martusia- to dobrze, że ok :)

Ooo małe się odzywa i się rusza. no w końcu! uffff
 
649.jpg547.jpg
teraz jak znamy płec to i zakupy ruszyly
nasze zakupy w pepco oraz kombinezon z 5-10-15 (za 15zł)
 

Załączniki

  • 649.jpg
    649.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 67
  • 547.jpg
    547.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry