reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Vivienne widziałam na żywo w innym kolorze jak myslelismy , że będzie synek i sa fajne i lekkie. W listopadzie chcemy kupic wózek i do tego czasu wybierzemy ten dobry i wygodny dla małej :-)
 
reklama
Bubcia babybjorn to wisiadło , odpada. Ergobaby ok ale dalej nie dla nie siedzącego malucha

Juti nie będzie problemu na pewno. Polecam w temacie nosidełka i chusty forum chusty.Info skarbnica wiedzy.

Grubasek a widziałaś je na żywo? Mi się kojarzy riko alpina, w necie fajny i nie za drogo

Hmm super wiedzieć bo ja już intensywnie nad tym babybjörn się zastanawiałam, to od którego miesiąca mniej więcej można nosidełko?
 
Haha oj ty biedna, powinnaś w ciąży leżeć i z łóżka nie wstawać a ty co? Haha ludzie :)

No tak bo od razu poronię, wody odejdą. Ja rozumiem, że jak ktoś ma zagrożoną ciążę to nie należy takich rzeczy robić ale jak u mnie wszystko dobrze to nie rozumiem. Za to sprzątać, szorować łazienkę chemią to już mogę :eek: widzę, że każdy ma priorytety haha
 
Nas czeka tez malowanie bo malarz sie rozchorował i nie przyjedzie wiec musimy sie sami z tym zmierzyć :/ najgorzej ze chce wywalić czesc parapetu i wstawić pod okno komody z ikei i teraz pytanie ktoś ma z podobnymi rzeczami doświadczenie? Wie moze jak to zrobić?
 
Nas czeka tez malowanie bo malarz sie rozchorował i nie przyjedzie wiec musimy sie sami z tym zmierzyć :/ najgorzej ze chce wywalić czesc parapetu i wstawić pod okno komody z ikei i teraz pytanie ktoś ma z podobnymi rzeczami doświadczenie? Wie moze jak to zrobić?

Mój m zna się na wszystkim co z budowaniem, remontowaniem i w ogóle więc mogę się go zapytać wieczorem tylko napisz co i jak dokładnie
 
reklama
Do góry