reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Mój m zna się na wszystkim co z budowaniem, remontowaniem i w ogóle więc mogę się go zapytać wieczorem tylko napisz co i jak dokładnie

Dziękuje kochana ! Już zaraz napisze.

Innabajka parapet wyglada tak ImageUploadedByForum BabyBoom1441362678.049596.jpg

A po jego wyciągnięciu ściana wyglada tak ImageUploadedByForum BabyBoom1441362709.799135.jpg

Chcemy tak zrobić żeby z lewej i z prawej strony został parapet a na środku na szerokość 160cm wstawić komodę Malm z ikea która idealnie pasuje do wysokości okna i jakoś połączyć ja z oknem i ta reszta parapetu.

Dodam ze całe okno ma 330cm
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441362678.049596.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441362678.049596.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 34
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441362709.799135.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441362709.799135.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 36
jeszcze nam się tu rozkręci kółko porad budowlanych :D Paulina jan ie wiem jak to połączyć, ale pewnie bedzie trzeba jakas listewkę pomiedzy włożyć żeby zakryła łaczenie :):)
 
Staram się czytać Was codziennie,ale nie daję rady wszystkiego nadrobić :/
Ja tez juz po badaniach połówkowych.
Wszystko ok, tylko przepływ lewej tętnicy macicznej podwyższony, cokolwiek to znaczy. Doktor powiedziała, że tak może być tylko należy kontrolować. Mała była cudowna. Kamień z serca. Tym bardziej, że jadąc na badania dowiedziałam się, że moja bardzo bliska koleżanka poroniła w nocy i jest w szpitalu (przełom 2/3 miesiąca). Ehh tak strasznie mi jej żal.
 
Staram się czytać Was codziennie,ale nie daję rady wszystkiego nadrobić :/
Ja tez juz po badaniach połówkowych.
Wszystko ok, tylko przepływ lewej tętnicy macicznej podwyższony, cokolwiek to znaczy. Doktor powiedziała, że tak może być tylko należy kontrolować. Mała była cudowna. Kamień z serca. Tym bardziej, że jadąc na badania dowiedziałam się, że moja bardzo bliska koleżanka poroniła w nocy i jest w szpitalu (przełom 2/3 miesiąca). Ehh tak strasznie mi jej żal.

Cieszę się że u Ciebie ok tylko ten przepływ... ale lekarka mówi że nie ma tragedii to na pewno ma racje :)
przykra sprawa z koleżanką.. ja mam pare znajomych które poroniły albo dziecko zmarło po urodzeniu :(
 
Joa.Le - super ze usg ok, a z serduszkiem pewnie tak jak lekarz mówi, może tak być, nie wszystko musi być książkowo :) Nasze serduszko będą sprawdzac w pon, boje się okropnie, ale mam nadzieję ze będzie dobrze :)
Współczuję koleżance, to musi być straszne stracić swoje dzieciatko :(
 
Emenems to jak chciałas fotelik z firmy co produkuje tylko foteliki to wtopilas bo cybex ma również wózki. Swoją droga super są no ale szkoda mi tyle kasy na wózek dawać.
 
hej dziewczyny, staram się czytać wasze wpisy dzieki czemu mozna sie troche ogarnąć z tym wszystkim. Co do wczesniejszego wpisu nie potrafie sobie wyobrazic straty dziecka po porodzie, chyba czlowiekowi jest latwiej ze moze poronic niz zobaczyc dziecko po 9 miesiacach i nagle je stracic...:(
 
reklama
Joa.Le - super ze usg ok, a z serduszkiem pewnie tak jak lekarz mówi, może tak być, nie wszystko musi być książkowo :) Nasze serduszko będą sprawdzac w pon, boje się okropnie, ale mam nadzieję ze będzie dobrze :)
Współczuję koleżance, to musi być straszne stracić swoje dzieciatko :(

Ja myślałam, że to chodzi o jakąś moją tętnicę, która doprowadza krew w macicy, a to jest tętnica dziecka? Jak moja to sie w ogóle tym nie martwiłam, ale jeżeli dziecka to niedobrze. Na szczęście 14 września mam wizyte u gina prowadzącego to wypytam o co chodzi.
 
Do góry