reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Paulettah żebyś się nie zdziwiła ;p wiesz ile rodziców nosi bliźniaki? :D łatwiej oczywiście w chustach ale też jedno nosidlo i jedna chusta ;)
Będzie pokaz wiązania na tych targach weekendowych
 
Ulicha, ja ustawiłam sobie przypomnienie w telefonie na ten program, ale pewnie będę ryczeć i mąż mi zabroni oglądać
Aktina, no to super, szyjka grzeczna i się nie skraca :D

Paulinas, super: ) gratuluje udanej wizyty

Pauletah, ja piorę wszystkie ciuchy, te które były nowe też bo bardzo często odzież jest pokrywana substancjami żeby się nie gniotły :) Także pranie i prasowanie obowiązkowo a co do temp to zależy od zaleceń producenta ale zazwyczaj 40 stopni

Widzę że szalejecie z zakupami ;) a mówiłyście że ja szybko kupiłam wózek haha no ale ja już 23 tydz mała duża i pewnie przed świętami mi ją wyjmą to muszę przodować ;) Ja ogólnie mam prawie wszystko dla dziecka, bo rodzina mi wszystko dała, brakuje mi przewijaka na łóżko, laktatora, samochodu hahah i kosmetyków ale wiem na pewno że zastąpię zwykła oliwkę olejem migdałowym i kokosowym.
Idę malować sufit , musi podeschnąć bo jak mój wróci z pracy to maluje ściany wczoraj robiłam próbkę koloru szarości i jest dwa razy ciemniejszy ale to dobrze bo na opakowaniu kolor był jaśniutki
 
Hejka. Mnie też kusi to chustowanie. Zastanawiam się nad tym. Chyba poszukam jakichś kursów chustowania w necie i zobaczę ile kosztuje taka zabawa.

Mój synek od jakichś 2 dni zrobił się troszkę aktywniejszy. To wciąż są delikatne kopniaki, ale takie już konkretniejsze niż wcześniej. :-) Cudowne uczucie!!! :-)
 
Juti a skąd Ty jesteś? W dużych miastach są często kluby kangura czy inne stowarzyszenia chustowe, albo doradcy co indywidualnie się chętnie spotkają a z cenami różnie...
 
Witajcie ;) właśnie nadrobiłam wątek dnia dzisiejszego. Szybko piszecie :) ja mam takie smoczusie nie wiem czy będzie chciała bo starsza córka wcale nie chciała dławiła sie i wychowała bez smoczka, zobaczymy jak ta będzie sie sprawowała. 20150904_104633.jpg
 

Załączniki

  • 20150904_104633.jpg
    20150904_104633.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 64
u mnie dziś pogoda deszczowa ... spać się chce ... ale małego pałerka dodaje mi wczorajsza zdobycz :D 20150904_104945_Richtone(HDR)-1.jpg
haha jeszcze dziś mąż mówi że przyszła paczka z body więc potem pokarzę Wam :D zrobiłam sobie lekkie żarty z męża :D bo body bardziej pod niego kupiłam dla małego :-D
a mąż wczoraj sprezentował synowi smoczek i gryzaczek (bo ostatnia sztuka- wpadła mu w oczy) 20150904_105934_Richtone(HDR).jpg mam nadzieję,że dobry kupiliśmy smoczek :p
ja chciałam jeszcze poczekać ale mój się napalił i nie odbierałam mu tej przyjemności :D
zaraz uciekam do koleżanki na plotki :p
 

Załączniki

  • 20150904_104945_Richtone(HDR)-1.jpg
    20150904_104945_Richtone(HDR)-1.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 71
  • 20150904_105934_Richtone(HDR).jpg
    20150904_105934_Richtone(HDR).jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 64
Ostatnia edycja:
Mam zdjecie wózka w koncu znalazłam w necie Jahahah

Taka buda i środkowa rama :)

Zobacz załącznik 708509

Musicie mi wybaczyć ale chce wam zrobic dobrego posta a nie wrzucać na pałe i napisac co pani mowila ze sklepu o niektórych rzeczach :)

taki właśnie mi się podoba szary i biały stelaż:-) a to jest 2w1 czy 3w1?
 
reklama
taki właśnie mi się podoba szary i biały stelaż:-) a to jest 2w1 czy 3w1?

Wózek kupiłam 2w1 chociaz maja foteliki ale fotelik kupiłam innej firmy pasujący na rame od wózka bo chciałam miec na prawde dobry od firmy co sie zajmuje tylko fotelikami a nie i wózkami i fotelikami. Duzo i długo jeździmy chociażby ze szpitala bedzie 2h:)
 
Do góry