reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Emenems dawaj znać jak kontrola i wyniki :) Będę czekać na fotkę z poduszką jak śpisz. Właśnie piszesz, że masz wgłębienie na nogę w tej poduszce. Ja nie mam, a właśnie by się przydało.
 
reklama
No tam jak sie przyjrzalam to inna jest góra poduszki i inny dol i na gdzie dol jest specjalny szef na poduszce by była bardziej płaska
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1440406028.066612.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1440406028.066612.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1440406028.066612.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 40
Hej dziewczyny, mam nadzieje ze troszeczke mnie jeszcze pamietacie :)

Oj duzo stresow za mną. Nie zwiazane z ciaza ale z moja mama, ktora od 3 lat zmaga sie z rakiem piersi. Powiem Wam ze troche mnie to przeroslo ale nie moglam pokazywac slabosci. Niby jest teraz w porzadku ale zawsze cos niepokojącego wychodzi i tak non stop.

Od wrzesnia zaczynam przygotowania do wyprawki ale powiem Wam ze mam taki metlik w glowie - za duzo tych rzeczy do wyboru :)) Ściskam Was goraco :)
 
Wczoraj przyjaciółka do mnie przyjechała i poszłyśmy z młodym na plac zabaw i ledwo wróciłam tak mnie bolało w pachwinie i trochę podbrzusze... zawsze coś.

Usg już w piątek, doczekać się nie mogę!

Jutro krew oddać do endo, w piątek rano mocz i znowu krew - to jest w ogóle paranoja ze zabiegowy czynny do 9 w przychodni.


Miłego dnia :)
 
Hej,

ja też nie mogę spać na rogalu na takiej zasadzie, jak na tych zdjęciach pokazują.
Ja mam taką:
1417698836_3.jpg


I jak tak spałam to ręka mi drętwiała i kręgosłup bolał. Teraz poduchę wywróciłam do góry nogami i śpię z głową na normalnej poduszce, pod nogami mam ten zawijas, a pod brzuch podkładam tylko ten dłuższy bok. Na razie jest ok.


Marzenka, co do usg, to ono nie jest szkodliwe na 100%. Tylko fale mogą trochę drażnić malucha. Ja by nie odpuściła. Ale to dlatego, że mnie takie usg i możliwość zobaczenia małego bardzo uspokaja.
 
No wiec po kontroli wszystko ok co mnie zaskoczyło to nerki tez moje oglądał kazał wiecej pic i wiecej sikać ( hahah matko ...) hemoglobina 10.1 czyli spadła z 11.6 i juz poniżej normy u nas norma od 11.3 jest. Jade do apteki po żelazo na szczescie tutaj ciężarne maja wszystko za darmo to tylko ide odebrac bo lekarz juz zawiadomienie wysłał do apteki.

Mowi ze brzuch mały ale ze chuda jestem, i chodzi mi o brzuch ciazowy a nie ten tłuszcz na nim:D
Łożysko nadal zatyka kanał rodny ale w 36 tygodniu sie decyduje czy cesarka czy nie.

Corka pływała skakała wiec spoko :)
 
Właśnie zaliczyłam wymioty w pracy podczas obiadu... znowu :(

pruska dużo zdrówka dla mamy!

Marzenka, co do usg, to ono nie jest szkodliwe na 100%. Tylko fale mogą trochę drażnić malucha. Ja by nie odpuściła. Ale to dlatego, że mnie takie usg i możliwość zobaczenia małego bardzo uspokaja.

To chyba zrobię to USG, bo nie wytrzymam :) Mnie też to bardzo uspokaja.

Emenems w sensie, że leki macie za darmo? Wow :szok: A ile teraz piłaś dziennie?
 
reklama
Do góry