reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Hej,
Pruska zdrowia i sił dla mamy.
Emenems jak Twoja córka skakała i pływała? przecież tam juz za bardzo miejsca nie ma? No i jak po remoncie? Pokoik gotowy?

Ja też próbuje spać na lewym boku, ale moja córka chyba tego nie lubi. Mam wrażenie, że jest spokojniejsza jak leżę na prawym. Możliwe to? Wczoraj jak leżałam w nocy na plecach to pierwszy raz czułam ją przez brzuch! Zadziwiające! Wiem, że jesteśmy w ciąży, ale dla mnie nadal to jest niewiarygodne, że rośnie we mnie inna istota!

Swego czasu był temat na forum o zaspokajaniu seksualnym partnera. Zawsze miałam dziwne sny,ale dzięki Wam przyśniło mi się, że sperma mojego M. była w kolorach tęczy, hahaha! Cały sen zastanawiałam się, co on je, ze zapewnia mi takie efekty :))
 
Wolnej na nogach szybciej na rękach ( tak tak ja z tych co musze depilować rece )

No Joa dwa razy sie przekręciła ze leżała na brzuchu i nogi prostowała i widac hylo ze nie lubi usg i ucieka przed tymi falami :)

Ja piłam koło 2litroe dziennie i nie wiem jak wypije wiecej chyba biuro do kibla przeniosę w pracy

Pruska - oczywiscie ze pamietam cie - duzo zdrowia i spokoju dla mamy ! Sle masz szkole zycia w tej ciazy - badz silna !
 
Joa.Le ale mnie rozbawiłaś tym snem! Cały monitor zaparskałam ze śmiechu!!! :-D

Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę, jak mówicie o tych wyraźnych już ruchach. Ja pod ręka jeszcze nic nie czuję...:-(

Emenems, mój młody z kolei podstawia się pod te fale chyba. Ostatnio lekarz stwierdził, że lubi takich współpracujących obywateli! :-D #dumnamamuśka! ;-)

Pruska dużo zdrowia i sił dla mamy i dla Ciebie. Trzymajcie się.

Ja tam zarastam tak samo szybko jak przed ciążą... i na nogach i na bikini. a na brzuchu też mam włoski może jasne (ja blondi naturalnie jestem) ale za to długie i twardsze niż wcześniej.
 
Pruska- zdrowia dla mamy.
Dobrze pamiętam że miałaś brać slub?

Emenems- fajnie że podejrzalas Małą:)

Mi żelazo już w poprzedniej ciąży spadało, więc teraz ledwo zaczęło to zapisał żelazo.

Za godzinę z Polka lecimy na zabiegi spa. W życiu w spa nie byłam, więc nie wiem czego się spodziewać, szczególnie po zabiegu dla Młodej.
Mieliśmy jechac na caly dzien do czech, do liberca, ale po wczorajszym zwiedzaniu bylam tak wykończona że dziś dzień leniwca. Rano basen, a teraz wróciliśmy z centrum Świeradowa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emenems, gratuluje pozytywnej wizyty :) wiecej sikac haha dobre sobie.

Ja teraz spie na podlodze w czasie remontu i to dopiero koszmar, Nadia sie strasznie rusza i nie wiem czy jej wygodnie czy wlasnie niewygodnie to zmieniam strony co chwile :)
 
Do góry