reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja śpię we wszystkie strony i kręcę się niesamowicie w nocy.

Dziewczyny mam problem z żelazem. Lekarz kazał brac 3xdziennie. Biorę 2 bo o poludniowej dawce zapominam. Ale mam przez nie problem z trawieniem i wyproznianiem. A blonnika niby z nim nie można, herbata popijac nie mozna bo się gorzej wchłania. Lista z czym z jedzenia nie brać dluga, a wiadomo że biorę w omolicy śniadania i kolacji, bo inaczej zapomnę na bank. I nie mam pojęcia co robić
 
reklama
Cześć dziewczyny. Melduje, że żyje i mam się dobrze. Niestety brakuje mi czasu na forum. 7 września mam umówione usg połówkowe. Cieszę się. A tak poza tym to fasolka się coraz mocniej rozpycha i kręci. Cudowne uczucie. A dzisiaj śniło mi się, że urodziłam dziecko- płeć do tej pory mi nie znana- i karmiłam piersią. Głównie to te piersi i mleko mi się śniło. Hehehe
Później jak znajdę czas to Was poczytam. Miłego dnia!
 
Marzena ja też mam rękę pod poduszka ;)

Green mnie ostatnio też ciągnęło do wymiotów znów :s

Ja to się już nie mogę pon. Doczekać. kilogramy dochodzą, brzuch rośnie, zgaga męczy, nogi puchną a w brzuchu nic nie czuję... Zwariować można
 
Vivienne mam to samo! Do tego wlasnie dzis znowu te wymioty. Nogi jak kamienie od samego rana, wiec wcale nie musze sie nachodzic, w ogole jestem mega ciezka i ospala, a w brzuchu jedyne co czuje to moje od zawsze buntujace sie jelita ;-)
 
simka a mnie zastanawia, dlaczego tyle kobiet dostaje żelazo, a ja ani w pierwszej ciąży, ani teraz nie dostałam. Ja tylko na magnezie jadę...
 
Ja śpię we wszystkie strony i kręcę się niesamowicie w nocy.

Dziewczyny mam problem z żelazem. Lekarz kazał brac 3xdziennie. Biorę 2 bo o poludniowej dawce zapominam. Ale mam przez nie problem z trawieniem i wyproznianiem. A blonnika niby z nim nie można, herbata popijac nie mozna bo się gorzej wchłania. Lista z czym z jedzenia nie brać dluga, a wiadomo że biorę w omolicy śniadania i kolacji, bo inaczej zapomnę na bank. I nie mam pojęcia co robić

A po co błonnik, spróbuj lepiej np śliwek się na wieczór najeść :) mi pomaga, ew. Rodzynek, albo siemię lniane wypij, przecież jest dużo naturalnych sposobów :)
 
Ja też budzę się tysiąc razy w nocy, bo mi źle na tym lewym boku. Mogłam dziś zasnąć w nocy dopiero, jak położyłam się na plecach. A to wszystko dlatego, że nie wiem co mam zarobić z lewą ręką!! Zobaczcie na to zdjęcie poduszki. Ta kobieta ma rękę pod poduszką. Ale ja tak nie umiem! Ręka mi wtedy drętwieje, bo ta poduszka jest ciężka. Poza tym najgorsze jest to, że mi zimno w tę rękę, bo kołdra nie jest w stanie jej przykryć bo jest za daleko, a ja muszę być przykryta cała aż pod szyję, nawet jak jest ciepło w domu. Poza tym denerwuje mnie też ta noga, która jest pod poduszką, bo poduszka mi ją też zgniata! Jednym słowem MASAKRA. Jak wy śpicie na tych poduszkach ciążowych????? Już mi chyba wygodniej bez niej. Znaczy na poduszce ciążowej idealnie się śpi, ale na plecach :-D

No ja wlasnie tak spie .. Przytulam sie jakby do trgo rogala i mam specjalny rowek na nogę i tam cieńsza ta poduszka jest.
Zrobie ci dzis fote jak ja leze z tym, pozatym czasami leze na prawym boku i mam go za soba, i głowa na rogalu i miedzy nogi wciągam tez ale nie mam tego długiego z przodu tylko z tylu - moze sprobuj tak
 
Siedze w poczekalni mam dzis kontrole rodzinnego, miałam na 10 ale juz jakas babcia weszła wiec malutka obsuwa :)

Do trgo oddałam próbkę moczu, robie to na miejscu zawsze, sie podmywam, ale kurde był mega mętny ... Nie wiem czemu:/
Zaraz sie tez dowiem jaka mam hemoglobinę.

U mnie piękny dzien sie zapowiada.

Aha, wpadlam dzis na "genialny" pomysł zeby ubrac sukienke a do lekarza 20km - wygladam sliczne zapijając ten adapter do pasów w samochodzie miedzy nogami hahahahaha nie no pomysł roku miałam :)
 
Ja też mam dziś wizytę u gina po 18:00 z tym, że na pewno będzie poślizg i kolejka :) Strasznie się stresuję. Ale chyba powiem mu żeby nie robił USG, bo za tydzień 1 września mam prywatnie połówkowe. Może tylko posłucha serducha i da mi wyniki cytologii. Podobno USG nie jest szkodliwe, ale wszyscy mnie straszą, że jak się tak często robi, to jest szkodliwe. Sama już nie wiem czy jest czy nie :confused2: Jedni mówią że tak, a drudzy że nie. Można zwariować :) Poza tym 9 września znowu mam połówkowe, tym razem na fundusz NFZ :D Dlatego dziś sobie odpuszczę USG z bólem serca...
 
reklama
Do góry