reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
witajcie :)
ja też dopisuje się do przebudzających na plecach :p a powiedzcie mi nie wolno na plecach trzeba na boku ? bo ja czasem na plecach usypiam ... a potem przekręcam sie na bok :p
 
Mnie Maz w nocy jak zauważy to przekręca na boki :D spróbujcie z waszymi moze pomoże :)

U mnie to samo - maz przekręca.

Pyscek zaczynaj sie do najelepiej lewego boku przyzwyczajać bo dziecko wtedy ma najwiecej tlenu - jak leżysz na plecach to najmniej to czasami to moze byc niebezpieczne.
Położna mowila ze od 26 tygodnia to trzeba pilnowac bardzo acteraz sie przyzwyczajać .

Mi to ciezko idzie ciezko sie usypia bo ja na brzuchu zawsze a teraz corka sie buntuje
 
Ja tez tak w polowie na brzuchu chociaz musze... w ogole jak tak zwyczajnie na lewym leze to mi biodro dretwieje i sie spina strasznie. Ja nie umiem po prostu spac w jednej pozycji, zanim usne to 20 razy sie przekrecam... :-)
 
Ja też budzę się tysiąc razy w nocy, bo mi źle na tym lewym boku. Mogłam dziś zasnąć w nocy dopiero, jak położyłam się na plecach. A to wszystko dlatego, że nie wiem co mam zarobić z lewą ręką!! Zobaczcie na to zdjęcie poduszki. Ta kobieta ma rękę pod poduszką. Ale ja tak nie umiem! Ręka mi wtedy drętwieje, bo ta poduszka jest ciężka. Poza tym najgorsze jest to, że mi zimno w tę rękę, bo kołdra nie jest w stanie jej przykryć bo jest za daleko, a ja muszę być przykryta cała aż pod szyję, nawet jak jest ciepło w domu. Poza tym denerwuje mnie też ta noga, która jest pod poduszką, bo poduszka mi ją też zgniata! Jednym słowem MASAKRA. Jak wy śpicie na tych poduszkach ciążowych????? Już mi chyba wygodniej bez niej. Znaczy na poduszce ciążowej idealnie się śpi, ale na plecach :-D
 

Załączniki

  • poduszka_ciazowa41.jpg
    poduszka_ciazowa41.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Haha Marzenka88 dobre ;-)
Uwaga, uwaga poranne zwroty wracaja w wielkim stylu, ja sie pytam PO CO? :-(
Dzis dzien narzekania od rana, jak tak nas czytam czasem, albo mysle sobie co ja teraz mam w glowie pomiedzy tymi zelkami to tylko smiac mi sie chce ;-)
 
Do góry