reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dziewczyny, ja pewnie sie wyglupie z tym pytaniem, ale w symie czemu nie mozna na wznak spac? Wiem, ze najlepij na lewym boku, mnie caly czas ciagnie na prawy. Ale ze na plecach nie bardzo to nie wiedzialam
 
reklama
Zatem wychodzi na to, że najlepiej spać na stojąco.... :-/

Ja śpię trochę na lewym boku i trochę na prawym. Czasem na wznak ale wtedy się wybudzam i przekręcam.

Tak swoją drogą, ciekawe kiedy będzie nam dane wyspać się wygodnie całą noc. Za 2 lata? Wcześniej czy później? Obstawiajcie! ;-)
 
E tam, ja się wysypiam póki co, tzn nie jest mi niewygodnie bo bezsenność to inna sprawa ;) A co do spania po porodzie, to też jakoś szybko się zaczęłam wysypiac... a ciekawe jak będzie teraz przy dwójce :s
 
reklama
Zatem wychodzi na to, że najlepiej spać na stojąco.... :-/

Ja śpię trochę na lewym boku i trochę na prawym. Czasem na wznak ale wtedy się wybudzam i przekręcam.

Tak swoją drogą, ciekawe kiedy będzie nam dane wyspać się wygodnie całą noc. Za 2 lata? Wcześniej czy później? Obstawiajcie! ;-)

Ja robie jak ty dokładnie :)
 
Do góry