reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
vivienne ja tez bym nie zostawiła ani noworodka ani większego,za każdym razem jak mój syn zostawał na rota czy jelitówke itp.ja zostawałam z nim,wolałam spac na podłodze ale wiem ze byłam obok a on mógł spokojnie spac:-)
 
Ja też drugie CC bo może się powtórzyć historia z pierwszego porodu. O źle tu będzie trudniej bo mąż będzie tylko do 15 I nie mam za bardzo kogoś kto by się Oliwierem zajął, może ciocia ale ona pracuje zmianowo I musiałaby brać wolne... ten aspekt mnie przeraża, serio.

Bubcia niby masz rację ale nie o tym pisałam. Paulinas pisała o tym że oglądała poród sn i cc i bez porównania - no taki osąd na podstawie że się coś oglądało a nie doświadczyło dla mnie jest bardzo naciagany... może się mylę... może nie.

No i zaczyna się twardy brzuch - nie wiem czy to od tego że mam dużo tkanki czy coś złego się dzieje. No-spy nie chce brać, w razie czego pojadę do swojego lekarza wcześniej.
 
Dziewczyny znów pojawiły sie plamienia. Lecę do lekarza i psychicznie wymiekam :(
Sprawdziłam serducho ,bije pięknie ,zreszta dzidzius rusza sie jak szalony. Jednak martwi mnie ta sytuacja :(
Ja mam grupę minus i każda taka sytuacja jest groźna bo ciało moze zacząć próbować pozbyć się maleństwa :(
 
Dziewczyny znów pojawiły sie plamienia. Lecę do lekarza i psychicznie wymiekam :(
Sprawdziłam serducho ,bije pięknie ,zreszta dzidzius rusza sie jak szalony. Jednak martwi mnie ta sytuacja :(
Ja mam grupę minus i każda taka sytuacja jest groźna bo ciało moze zacząć próbować pozbyć się maleństwa :(

Pamietaj ze łożysko moze troche plamić ! Dawaj znac
 
Ja też drugie CC bo może się powtórzyć historia z pierwszego porodu. O źle tu będzie trudniej bo mąż będzie tylko do 15 I nie mam za bardzo kogoś kto by się Oliwierem zajął, może ciocia ale ona pracuje zmianowo I musiałaby brać wolne... ten aspekt mnie przeraża, serio.

Bubcia niby masz rację ale nie o tym pisałam. Paulinas pisała o tym że oglądała poród sn i cc i bez porównania - no taki osąd na podstawie że się coś oglądało a nie doświadczyło dla mnie jest bardzo naciagany... może się mylę... może nie.

No i zaczyna się twardy brzuch - nie wiem czy to od tego że mam dużo tkanki czy coś złego się dzieje. No-spy nie chce brać, w razie czego pojadę do swojego lekarza wcześniej.

No tak, tak to na pewno osądzić nie mozna, ciężko jest w ogóle te porody porownywac, każdy musi zdecydować sam co jest lepsze, chyba że zdecydować nie może to inna sprawa
Ja ogólnie to trochę chciałabym mieć cesarke bo naturalny podobno baardzo mocno boli ale coś słyszałam że dla dziecka naturalny jest lepszy, no i po porodzie też chyba naturalnym łatwiej poza tym Marcin by mnie zabił jakbym cesarke wybrała

Jeżeli masz twardy brzuch to może sadzwon do lekarza , może to nic poważnego Ale po co stres
 
Dziewczyny znów pojawiły sie plamienia. Lecę do lekarza i psychicznie wymiekam :(
Sprawdziłam serducho ,bije pięknie ,zreszta dzidzius rusza sie jak szalony. Jednak martwi mnie ta sytuacja :(
Ja mam grupę minus i każda taka sytuacja jest groźna bo ciało moze zacząć próbować pozbyć się maleństwa :(

Nie martw się, na pewno jest wszystko ok, ja czytałam że w drugim trymestrze plamienia się zdarzają, może po prostu potrzebujesz odpoczynku
 
Marcepanek, współczuję daj znać co mówił lekarz

Ja ciągle słabo czuję dziecko... rusza sie ale nie tak jak tydz temu i tez sie zamartwiam
 
Marcepanek pamiętaj żeby się nie stresować. Spokojnie. Pojedź do lekarza, sprawdź co się dzieje. Ale nie panikuj bo sobie zaszkodzisz i maleństwu.
Dawaj znać koniecznie co i jak.
 
reklama
Co do ruchów to moje małe też coś średnio. Czuję tylko sporadycznie jakieś lekkie trącanie. Mam nadzieję, że wszystko jest ok, tylko moje dziecko jest małym leniuszkiem.
 
Do góry