reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Marzena dokładnie do modyfikowanego to jest. Wstawiasz wodę żeby się zanotowała wyciagasz to z lodówki tego twistera sypiesz mleko do butelki i lejesz wrzatek przez ten twistera i gotowe.
 
reklama
Joa.le pd 24 tyg mozna sie zapisywać, myślałam żeby iść do szkoły rodzenia na zaspie ale liczą sobie 350zł wiec zobaczymy :szok:
 
Sierpniowa jaki masz model? Napisz coś o spacerówce jak się sprawdza ? Bo faktycznie wszyscy zachwalają gondolę a ona jest na krótko :no: Czytałam, że czasem nawet 4-5 m-cy i koniec leżenia :no: Mojej przyjaciółki brzdąc od urodzenia wręcz nie lubi gondoli (chociaż mają Stokke na wypasie w limitowanej wersji kupiony za 6,5 tyś :szok:) , lepiej się czuje w nosidełku chyba dlatego, że jest "chroniony" z każdej strony a w gondoli za dużo luzu .. Póki co ma 3 m-ce.

Widziałam ten wózek na żywo i faktycznie robi fajne wrażenie ale w wersji spacerowej nie widziałam :no:
 
U mnie szkola rodzenia full wypas i za darmo ;-) tak jak pisalam 4h zajec, fizjoterapeuta, specjalista od laktacji itp, itd ;-)
Co do wozka w takim razie szukam innego ;-) nie interesowalam sie tym do tej pory, tym bardziej jesli patrzec glownie na spacerowke ;-)
 
U mnie szkola rodzenia full wypas i za darmo ;-) tak jak pisalam 4h zajec, fizjoterapeuta, specjalista od laktacji itp, itd ;-)
Co do wozka w takim razie szukam innego ;-) nie interesowalam sie tym do tej pory, tym bardziej jesli patrzec glownie na spacerowke ;-)
 
reklama
Do góry