reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Marzenka88 oj tak kupowanie małych rzeczy to sama przyjemność.

Ja wózka obecnie wybrac nie umiem :D Ciesze sie ,ze jeszcze tyle czasu bo przynajmniej wiecej do namysłu.

Aaaa z racji doświadczenia życiowego do listy ekwipunku polecam wkładki laktacyjne. Bez nich z domu bym nie wyszła.
A obecnie zapoznaje sie z laktatorami. Kupie co prawda w okolicach 25tyg najwcześniej (no chyba ze bedzie okazja :D ) ale wiem ze czy piersią czy z butelki te 3miesiace minimum chciałabym dawać swój pokarm.


Emenems słowa kluczowe
-BODY
-ŚPIOSZKI
-PAJACE
-PIELUCHY TETROWE
-NIEDRAPKI
:D
Sa tez opcje pod tytułem wyprawka ,ale to czesto nie trafia w gusta.
No i dopisz rozmiar czyli albo 56 albo dla noworodka.

Spokojnie do wszystkiego dojdziesz ,a na końcu szok bedzie bo okaże sie ze kupisz 5 worków zamiast jednego ;) z ubrankami tak juz jest :)
 
reklama
Marzenka88 oj tak kupowanie małych rzeczy to sama przyjemność.

Ja wózka obecnie wybrac nie umiem :D Ciesze sie ,ze jeszcze tyle czasu bo przynajmniej wiecej do namysłu.

Aaaa z racji doświadczenia życiowego do listy ekwipunku polecam wkładki laktacyjne. Bez nich z domu bym nie wyszła.
A obecnie zapoznaje sie z laktatorami. Kupie co prawda w okolicach 25tyg najwcześniej (no chyba ze bedzie okazja :D ) ale wiem ze czy piersią czy z butelki te 3miesiace minimum chciałabym dawać swój pokarm.


Emenems słowa kluczowe
-BODY
-ŚPIOSZKI
-PAJACE
-PIELUCHY TETROWE
-NIEDRAPKI
:D
Sa tez opcje pod tytułem wyprawka ,ale to czesto nie trafia w gusta.
No i dopisz rozmiar czyli albo 56 albo dla noworodka.

Spokojnie do wszystkiego dojdziesz ,a na końcu szok bedzie bo okaże sie ze kupisz 5 worków zamiast jednego ;) z ubrankami tak juz jest :)

A co mam kupic do pielęgnacji piersi ? Zeby uniknąć pękania sutków itp ... Miałam kolezanke we wsi obok tak mi płakała przez telefon ... Wogole nie była na to przygotowana bo tez pierwsza ciaza ... Wiem ze jakies chusteczki lniane czy cos ? Ale jaki zestaw kupic krem chustki maści ???
 
Emenems maść z lanolina ja miałam MEDELA i to cudowny wynalazek. Niby smarowanie kilkoma kroplami pokarmu najlepsze ,ale u mnie to nie pomagało.
A maść z lanolina dawała NATYCHMIASTOWY efekt. Bo popękane brodawki sa suche ,a lanolina jest bardzo tłusta i nawilżająca.
Wtedy najlepiej tez nosic cos co jest luźne i nie drażni zbytnio.
 
emenems ja kategoriami lecę :D

marcepanek popieram bez wkładek ani rusz :)

może to nie głupi pomysł żeby listę sobie zrobić i potem niczego nie przegapić ani nie nakupic za dużo :)

na pocieszenie mogę powiedzieć że mnie brodawki bolały tylko drugiego dnia po urodzeniu.. jeszcze w szpitalu po pierwszym szoku karmienia przez pierwszy dzień chyba .. a potem już nie było problemu, sama przyjemność wiec to ze będzie źle to tez nie reguła. . nie trzeba się nastawiać :)
 
No i od waszych zdjęć z ciuszkami też mi się zachciało pójść i kupić coś ślicznego dla malucha...
W lumpku nigdy nie byłam, nawet nie wiem gdzie takie są. Co do kupowania rzeczy używanych to dla maluszka raczej będę chciała nowe, będę polować na promocje. Ale później, gdy trochę urośnie to czemu nie :)
moja siostra kupuje córeczkom (4 i 3 lata) na allegro zestawy ciuszków, trafiają tam jak nowe tak i używane ubranka, przecież zawsze można dobrze wyprać :)
 
reklama
Marzenka88 oj tak kupowanie małych rzeczy to sama przyjemność.

Ja wózka obecnie wybrac nie umiem :D Ciesze sie ,ze jeszcze tyle czasu bo przynajmniej wiecej do namysłu.

Aaaa z racji doświadczenia życiowego do listy ekwipunku polecam wkładki laktacyjne. Bez nich z domu bym nie wyszła.
A obecnie zapoznaje sie z laktatorami. Kupie co prawda w okolicach 25tyg najwcześniej (no chyba ze bedzie okazja :D ) ale wiem ze czy piersią czy z butelki te 3miesiace minimum chciałabym dawać swój pokarm.


Emenems słowa kluczowe
-BODY
-ŚPIOSZKI
-PAJACE
-PIELUCHY TETROWE
-NIEDRAPKI
:D
Sa tez opcje pod tytułem wyprawka ,ale to czesto nie trafia w gusta.
No i dopisz rozmiar czyli albo 56 albo dla noworodka.

Spokojnie do wszystkiego dojdziesz ,a na końcu szok bedzie bo okaże sie ze kupisz 5 worków zamiast jednego ;) z ubrankami tak juz jest :)

A czy moge jeszcze prosic o przedziały cenowe co oznacza tzw dobra cene ??? Plis ?
 
Do góry