reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Oj tam z czasem zobaczysz sama ze zmienisz zdanie :) u mnie jest taki jeden gdzie maja ponad polowe nowych rzeczy z wyprzedaży i ostatnio kupiłam nowe koszulkę i spodenki za 18zl :D

Ja jak Marcepanek nie mam lumpa u siebie a w Polsce nie mam ciepliwosci ani czasu za to mam cubusa z takimi promocjami ze za 5/10 zeta mozna pokupować :)
 
reklama
Paulettah strasznie mi sie podoba ,ze kupujesz rożne rzeczy. Nie wiem czemu utarło sie ,ze bliźniaki koniecznie trzeba tak samo ubierać. Mysle ,ze pozniej fajnie jak beda sobie pożyczać np bluzy. Bo czym by sie wymieniali gdyby wszystko mieli jednakowe ? ;)

Emenems o właśnie cierpliwość...stac i szukać rzeczy nie dla mnie. No ale wiem ,ze sa kobietki uprawiające to jako sport :)
Podziwiam je za wytrwałość bo w tym trzeba sie odnaleźć.
 
dzien dobry :)

ja z hm wrocilam z pustymi rekami, nic dla siebie ani dla dzieci. za to w smyku juz wiem ze kupie im na zime ubranka.
co do lumpkow to Oli mial sporo rzeczy, oczywiscie niezniszczone i wyprane. bardzo dobry pomysl :) a pozniej odkrylam pepco.


jezu zar niemilosierny.
 
Paulettah strasznie mi sie podoba ,ze kupujesz rożne rzeczy. Nie wiem czemu utarło sie ,ze bliźniaki koniecznie trzeba tak samo ubierać. Mysle ,ze pozniej fajnie jak beda sobie pożyczać np bluzy. Bo czym by sie wymieniali gdyby wszystko mieli jednakowe ? ;)

Emenems o właśnie cierpliwość...stac i szukać rzeczy nie dla mnie. No ale wiem ,ze sa kobietki uprawiające to jako sport :)
Podziwiam je za wytrwałość bo w tym trzeba sie odnaleźć.

Kilka kupiłam takich samych ale stawiam jednak na różnorodność :) zobaczymy co będzie jak podrosną wtedy same bedą decydowały jak chcą sie ubierać :)
 
jakie rozmiary należy teraz zacząć kupować ?? bo ja się kompletnie nie znam na ty :( nawet nie wiem w czym szukać :(
np. taki kombinezon na zimę jak ze szpitala wyjdziemy to jak rozm ? a śpioszki body itd .. :eek: czarna magia dla mnie :-:)zawstydzona/y:
 
jakie rozmiary należy teraz zacząć kupować ?? bo ja się kompletnie nie znam na ty :( nawet nie wiem w czym szukać :(
np. taki kombinezon na zimę jak ze szpitala wyjdziemy to jak rozm ? a śpioszki body itd .. :eek: czarna magia dla mnie :-:)zawstydzona/y:

Dziewczyny poradziły mi zeby kupowac ciuszki na 57 a kombinezon na 62 :)
 
Martusia ja pepco lubiłam odwiedzać jako nastka :)

Paulettah kilka rzeczy to nie grzech. Gorzej jak dzieci od gory do dołu wszystko identyczne. Mysle ze nie wybaczyłyby Ci gdyby 7dni w tygodniu wyglądały tak samo :D
Ja jestem zdania ,ze kazdy jest inny nawet bliźniacy. Bo wygląd to nie charakter.

Emenems ja już usłyszałam ,ale jak to twoje dzieci nosza rzeczy ,adidas ,puma czy tez converse przeciez to szkoda...
Tylko ,ze w Anglii to wszystko w stosunku do zarobków jest dostępne dla większości. A ostatnio oglądałam komplet dla newborna z conversa tj czapeczka i skarpetki i tez drogie nie było bo cos ok 8-10£.
Zeby nie było to u mnie króluje h&m większość kupuje tam.
 
reklama
jakie rozmiary należy teraz zacząć kupować ?? bo ja się kompletnie nie znam na ty :( nawet nie wiem w czym szukać :(
np. taki kombinezon na zimę jak ze szpitala wyjdziemy to jak rozm ? a śpioszki body itd .. :eek: czarna magia dla mnie :-:)zawstydzona/y:

Pyscu mój Olo urodził się 56 cm. i takie tez nosił śpiszki, body, kaftaniki. kombinezon miał 0-3 i był za duży. kilka rzeczy miał również na rozmiar 50. ja bym zaczela po pare sztuk body, kaftaniki, spioszki na 56 i tak dalej co rozmiar to po kilka sztuk a pozniej nabierzesz wprawy :) mysmy dostali tyle ubran ze nawet nowe z metka oddawalam bo nie mial kiedy nosic...
 
Do góry