reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ciezko powiedziec o cenie. Ja np wole zaplacic kilka zlotych wiecej a moec np. Body u gory przy glowce na zatrzaski a nie takie co maja zakladki bo u mnie sie wgl niesprawdzilo. Po 10 wybieram sie na zakupy bo 10 mam polowkowe i jak bedzie ok to zaczynam kupowac i rozejrze sie w cenach. Bo niekupuje od dawna bodow spiochow ani pajacy wiec niepanietan :-( a mam kilka par nowych nieuzywanych ale wszyatkie bez ceny poodklejane lub wyciete bo to z prezentow.
 
reklama
Emenems zabij mnie ,ale polskie ceny obecnie dla mnie to kosmos. Od 3lat kupuje w £ i nie mam pojęcia jakie teraz są ceny w Polsce.
Jednak jak tak patrzę to 15zl za jedno body z długim rękawem dla mnie max.
A tu jeszcze koszt dostawy 10zl :-/
Czasem wielopak wychodzi taniej.
Najważniejsze to patrz na materiał bo teraz duzo syfu sprzedają ,ze dziecko dostaje wysypki. Bawełna i jeszcze raz bawełna ,dla noworodka nic sztucznego.
 
Emenems zabij mnie ,ale polskie ceny obecnie dla mnie to kosmos. Od 3lat kupuje w £ i nie mam pojęcia jakie teraz są ceny w Polsce.
Jednak jak tak patrzę to 15zl za jedno body z długim rękawem dla mnie max.
A tu jeszcze koszt dostawy 10zl :-/
Czasem wielopak wychodzi taniej.
Najważniejsze to patrz na materiał bo teraz duzo syfu sprzedają ,ze dziecko dostaje wysypki. Bawełna i jeszcze raz bawełna ,dla noworodka nic sztucznego.

No nie pomagacie :D kurde...

Marcepanek ja mam ten sam problem nie dosc ze dzieci nie mam to nie mieszkam e Polsce 7 lat :/ i tez nie mam pojecia...
 
Marcepanek Paulettah a propo tego o czym pisalyscie, to ja jakis czas temu tez gdzies tu pisalam ( wiem zdanie bardzo po polsku:p) ze wlasnie jakis czas temu ogladalam program i Pani psycholog tak jak mowi Paulina zdecydowanie odradzala ubieranie i czesanie blizniakow tak samo, im sa starsze tym musza miec pole wyboru inaczej tlamsimy ich indywidualnosc ;-)
A co do tych zakupowych rzeczy, nie mam pojecia o czym rozmawiacie, musze zaczac to spisywac, bo potem nic nie znajde ;-)
 
Marcepanek Paulettah a propo tego o czym pisalyscie, to ja jakis czas temu tez gdzies tu pisalam ( wiem zdanie bardzo po polsku:p) ze wlasnie jakis czas temu ogladalam program i Pani psycholog tak jak mowi Paulina zdecydowanie odradzala ubieranie i czesanie blizniakow tak samo, im sa starsze tym musza miec pole wyboru inaczej tlamsimy ich indywidualnosc ;-)
A co do tych zakupowych rzeczy, nie mam pojecia o czym rozmawiacie, musze zaczac to spisywac, bo potem nic nie znajde ;-)

Ja od dawna robie screenshoty hahahha
 
Jak Ci pokazuje 18 tydzień, to tak naprawdę jest 17 tydzień plus kilka dni. Też umrę do połówkowego :) Mi się zgadzają te obliczenia Twojego tygodnia. Od 17 maja masz 7 tydzień (czyli 6w1d do 7w0d).
Więc od 2 sierpnia masz 18 tydzień.



Ja mam obiecane za darmo ciuszki (w tym kombinezon) od koleżanki, która ma 14-miesięcznego synka oraz ciuszki oraz wózek od kuzynki, która ma też ponad roczną córeczkę. Nie widziałam tego jeszcze, ale np. te od kuzynki w większości były ubierane do pięciu razy w życiu, bo miała za dużo ciuszków. Niektóre podobno w ogóle nie ubierane. Może nie będę musiała dzięki temu dużo kupować. Portfel mniej ucierpi, chociaż robienie takich zakupów to sama przyjemność :)

Dla mnie kuzynka zbiera ciuszki po swpim maluchu ktory teraz ma 2,5msc :p
 
reklama
Do góry