reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
No u nas za Adidasa, Converse czy Pumę to trzeba sporo zapłacić, szczególnie dziecięce. Ja uwielbiam trampki Vansy dla Polki, ale na jeden/pół sezonu i stówkę trzeba zapłacić

Pyscek- kurczę sama nie wiem, dla takiego Maluszka to chyba ten bez stópek

Emenems- u mnie na brodawki sprawdził się bepanthen- idealny też na odparzenia dla dziecka. Tylko trzeba zmywać przed karmieniem. Jest jeszcze z ziaji krem na sutki i też całkiem dobry

Tak jak karola pisze- albo z zatrzaskami u góry, albo wręcz z zatrzaskami na przodzie po długości- dla mnie takie dla maluszka były najlepsze

MIary na ilość ciuszków nie mam. Musimy wziąć jeszcze poprawkę na to, ze będzie zima, a jak nam zafajdają bodziaki czy spodnie z góry na dół, kilka razy, to tak szybko nie wyschnie.
 
No u nas za Adidasa, Converse czy Pumę to trzeba sporo zapłacić, szczególnie dziecięce. Ja uwielbiam trampki Vansy dla Polki, ale na jeden/pół sezonu i stówkę trzeba zapłacić

Pyscek- kurczę sama nie wiem, dla takiego Maluszka to chyba ten bez stópek

Emenems- u mnie na brodawki sprawdził się bepanthen- idealny też na odparzenia dla dziecka. Tylko trzeba zmywać przed karmieniem. Jest jeszcze z ziaji krem na sutki i też całkiem dobry

Tak jak karola pisze- albo z zatrzaskami u góry, albo wręcz z zatrzaskami na przodzie po długości- dla mnie takie dla maluszka były najlepsze

MIary na ilość ciuszków nie mam. Musimy wziąć jeszcze poprawkę na to, ze będzie zima, a jak nam zafajdają bodziaki czy spodnie z góry na dół, kilka razy, to tak szybko nie wyschnie.

To akurat najlepsze - bo przy kominku w godzine :D

Ale masz racje trzeba spory zapas miec bo ja bede sama z dzieckiem w domu nie wiem czy ogarne pranie gotowanie sprzątnie dziecko i siebie :D
Jeszcze sie skonczy tak ze maz nas oboje w obsranych gaciach po pracy zastanie :)
 
witam,niedałam rady wczoraj zajrzeć taka byłam padnieta odebrałam wyniki i sa oki, ale mi to zeszło jak wyszłam z domu 7:30 to wróciłam o 18,niby jakies 80km do pokonania a tylko pociąg przesiadka w następny pociąg,potem autobus potem znowu 2h czekania za wynikami i na nowo autobus,czekanie na pociąg dobre 1.5h i znowu autobus a upał taki ze prawie się usmażyłam,teraz mam 15wrzesnia przyjechać tam znowu na USG zobaczyć czy sa widoczne wady i pewnie znowu przypadnie mi pociag:szok::baffled:masakra!!dobrze ze się dobrze czuje,objawy typu mdłości,zawroty głowy itp.to bez problemu pojade sama i wroce bo tak to nie wiem czy bym pojechała
Teraz musze usiasc i was nadrobić a trochę tego jest:-)
 
No u nas za Adidasa, Converse czy Pumę to trzeba sporo zapłacić, szczególnie dziecięce. Ja uwielbiam trampki Vansy dla Polki, ale na jeden/pół sezonu i stówkę trzeba zapłacić

Pyscek- kurczę sama nie wiem, dla takiego Maluszka to chyba ten bez stópek

Emenems- u mnie na brodawki sprawdził się bepanthen- idealny też na odparzenia dla dziecka. Tylko trzeba zmywać przed karmieniem. Jest jeszcze z ziaji krem na sutki i też całkiem dobry

Tak jak karola pisze- albo z zatrzaskami u góry, albo wręcz z zatrzaskami na przodzie po długości- dla mnie takie dla maluszka były najlepsze

MIary na ilość ciuszków nie mam. Musimy wziąć jeszcze poprawkę na to, ze będzie zima, a jak nam zafajdają bodziaki czy spodnie z góry na dół, kilka razy, to tak szybko nie wyschnie.
Dokladnie dla poczatkujacych mam najlepsze jest cale wzdluz na zatrzaski i najlepiej na dwie nogi zeby sie niebac zginac jednej :-p
To akurat najlepsze - bo przy kominku w godzine :D

Ale masz racje trzeba spory zapas miec bo ja bede sama z dzieckiem w domu nie wiem czy ogarne pranie gotowanie sprzątnie dziecko i siebie :D
Jeszcze sie skonczy tak ze maz nas oboje w obsranych gaciach po pracy zastanie :)
Z tym kominkiem mas super :-)
 
Dokladnie dla poczatkujacych mam najlepsze jest cale wzdluz na zatrzaski i najlepiej na dwie nogi zeby sie niebac zginac jednej :-p

Z tym kominkiem mas super :-)

Zeby nie było - mamy super nowoczesny mega oszczędny system grzewczy tak ze nie mam grzejników tylko pompę grzewcza i cały dom mega tanio ogrzewa plus podłogowe .....ale... My dzieci wychowane w PRLowskim bloku ... Kominek do konca zycia bedzie atrakcja :D hahahah czekamy juz na zime zrby tylko moc palic :D i ten zapach i takie fajne powietrze ehhh :)
Za rok musze zrobic jakies ogrodzenie przed, zeby dziecko nie dostało sie ale to temat na za rok :)
 
reklama
No kurczę a u nas w PL mieli kominek z płaszczem wodnym i im nie dogrzewal domu to jak to jest bo ja tez to bym chciała ale mnie nastraszyli ze piec i tak musi być :/

Ja mam zwykły kominek o dom 134 metry parter piętro kominek jest ba dole zwykły, bez zadnych płaszczy wodnych i meeega ogrzewa cały .... Tylko ja mam dom drewniany to na prwno robi różnice

Zobacz załącznik ImageUploadedByForum BabyBoom1438710382.191601.jpgZobacz załącznik ImageUploadedByForum BabyBoom1438710514.292672.jpg

Na drugim widac jak jabłka susze na kominku :D
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438710382.191601.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 45
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438710514.292672.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 45
Do góry