reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dziewczyny czy Wam też codziennie leci krew z nosa ?? noszzzzz tak mnie to denerwuje .. cały czas z chusteczką latam bo nos pełny nie dość że katar to jeszcze krew :eek: słyszałam że to normalne w ciąży - ale nie da się tego pozbyć chociaż jakoś zatamować ?? :baffled:

Leci leci - nigdy nie leciała ... Pierwszy raz s zyciu.

Co do leżenia na plecach to nie, spij na boku bo po 16tc nie powinno sie dluzej niz 5 minut lezec na plecach bo maluchowi sie ciezko oddycha
 
reklama
Dziewczyny czy Wam też codziennie leci krew z nosa ?? noszzzzz tak mnie to denerwuje .. cały czas z chusteczką latam bo nos pełny nie dość że katar to jeszcze krew :eek: słyszałam że to normalne w ciąży - ale nie da się tego pozbyć chociaż jakoś zatamować ?? :baffled:
Nie codziennie ale leci dosc czesto i yo niestety nornalne :-/ :-/
Leci leci - nigdy nie leciała ... Pierwszy raz s zyciu.

Co do leżenia na plecach to nie, spij na boku bo po 16tc nie powinno sie dluzej niz 5 minut lezec na plecach bo maluchowi sie ciezko oddycha
Pod koniec ciazy spalam powiedzmy ze na plecach z poduszka pod kregoslupem w pozycji pol lezacej bo jak niebylo poduszki pod kregoslupem zeby brzuch byl w gorze to dzidzia niedala mi spac tylko w zebra walila :-/ jak znajde to wrzuce wam filmik jak moje dziecie sie ruszalo pod koniec. Masakra :p
 
Nie codziennie ale leci dosc czesto i yo niestety nornalne :-/ :-/

Pod koniec ciazy spalam powiedzmy ze na plecach z poduszka pod kregoslupem w pozycji pol lezacej bo jak niebylo poduszki pod kregoslupem zeby brzuch byl w gorze to dzidzia niedala mi spac tylko w zebra walila :-/ jak znajde to wrzuce wam filmik jak moje dziecie sie ruszalo pod koniec. Masakra :p

Ja tylko przekazuje na co położna mnie uczulala zeby nie lezec na plecach - no ja mam rogala do spania wiec moze z większym brzuchem pomoze spac na boku ...:)
A ty to wogole wiesz - ekstremalne wsrunki Mialas przeciez :)
 
Pyscek w zadnej z ciaz mi krew nie leciala z nosa. moze masz problem z naczynkami pekajacymi? dobra na to jest rutyna ale w ciazy zapewne nie wolno. poza tym jak to w ciazy - to normalka :p

Adrianna witaj :)


mlody z tata na placu zabaw, poszli uzupelnic kolekcje kamieni hahahha. chwila spokoju, bo odkad Olo ladnie mowi to trajkocze od momentu jak otworzy oczy i caly dzien slysze tylko ' cio to mami' chociaz dobrze wie co to. gadulka jedna.


co dzis robicie ciekawego?
 
Witam wszystkich!
Pozwólcie, że dołączę[emoji4]
Ja nie mogę spać na boku, tylko na plecach. Gdy w nocy przewracam się na bok to odrazu się budzę od silnych nudności. Co prawda jestem dopiero w 15tc i liczę na to, że niedługo te objawy ustąpią i po 16tc już będę mogła się położyć tak by dziecko czuło się dobrze.

Krew z nosa również leci, może raz w tygodniu i zawsze w nocy.
 
Hej,
witam nowe dziewczyny!
Mi krew z nosa leci codziennie i to normalne. Jeżeli chodzi o radę, to w ksiazce napisali, żeby nie dłubac w nosie :D
 
Pyscek w zadnej z ciaz mi krew nie leciala z nosa. moze masz problem z naczynkami pekajacymi? dobra na to jest rutyna ale w ciazy zapewne nie wolno. poza tym jak to w ciazy - to normalka :p

Adrianna witaj :)


mlody z tata na placu zabaw, poszli uzupelnic kolekcje kamieni hahahha. chwila spokoju, bo odkad Olo ladnie mowi to trajkocze od momentu jak otworzy oczy i caly dzien slysze tylko ' cio to mami' chociaz dobrze wie co to. gadulka jedna.


co dzis robicie ciekawego?

Kochana dzien jak codzień w pracy ale dxis dodatkowo maz mnie wkurwil :D

Przyszło ekstra zamownie to normalnie ja ide do chłodni i przygotowuje, ale terz ze nie dźwigam nic to poszłam do niego zeby wyjął a ten mi miny robi ze za pol godziny ze to ze tamto .... Tak sie wkurwilam ze poszłam i sama wzyStko wyjęłam ( ostrożne oczywiscie ) no nie dosc ze ciagle kogos prosze o cos, i kazdy grzecznie robi to moj maz bedzie mi miny od ******l !! No padlam! No kurde kto jak kto .... Ale mnie wkurzył gówniarz cholerny
 
Witam wszystkich!
Pozwólcie, że dołączę[emoji4]
Ja nie mogę spać na boku, tylko na plecach. Gdy w nocy przewracam się na bok to odrazu się budzę od silnych nudności. Co prawda jestem dopiero w 15tc i liczę na to, że niedługo te objawy ustąpią i po 16tc już będę mogła się położyć tak by dziecko czuło się dobrze.

Krew z nosa również leci, może raz w tygodniu i zawsze w nocy.


witaj :) a skad jestes?
 
reklama
Mi też nie leciała nigdy w ciąży krew z nosa. Robiłam wczoraj morfologie, dziś będzie wynik, ciekawe czy bardzo masakra...

Marta moja jak się rozgada ZANIM otworzy oczy tak ciągnie 24 godziny, bo przez sen tez, dziś wyjątkowo dużo... Wczoraj dostała książeczki m. In. Z kolorami po ang i przez sen "hat is red czyli czerwony" a potem coś o jakimś pająku :s
 
Do góry