reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
W pierwszym trymestrze było książkowo (senność, opuchlizna, zmienność nastrojów- dzięki Bogu bez nudności) Teraz w II trymestrze zmiana niesamowita - czuję się bardzo dobrze, tryskam energią i nie mam nabrzmiałego ciała, piersi nie są już takie tkliwe i bolące (mam nadzieję, że to tak mam być) !
 
Tez mam problem z obsługa siebie najgorzej z przewracaniem z boku na bok w łożku hehe tak podskakuje :) Witaj Adrianna i gratuluje - znasz już płeć dzidziusia?
 
Juti777 w poprzedniej ciąży problem był nie powiem :) brzuch miałam na 6 miesiąc ale jakoś dawałam rade, choć kiedyś małżowi powiedziałam żeby mnie ogolił to się chłop zaczął nerwowo śmiać, bo się bał ze mnie zatnie :) koniec końców dzień przed porodem sama się jeszcze ogoliłam, pazurki musiałam malować bezbarwnym lakierem bo innym nie było wolno :( dałam radę, teraz nie wiem hak to będzie bo już powoli robi mi się brzusio wcześniej pojawił się dopiero po 6 miesiącu :)
 
Adrianna ja tez teraz sie duzo lepeiej czuje w pierwszym trymestrze dochodził ogromny stress czy sie utrzyma ...:)

Moj brzuch jest jakis dziwny bo ja dalej usypiam na brzuchu jeszcze nie przeszkadza .. Mam nadzieje ze maluch nie ma mi tego za zle - troche na brzuchu troche na boczku :D
 
witaj Adrianna :)
co do brzuszka to ja muszę usypiać na plecach albo na boczkach :) na plecach nie za długo mogę leżeć bo potem kręgosłup się odzywa :(
dziś jakoś jestem senna ... chyba przez pogodę bo takie zachmurzone niebo .. czuje się wyspana, ale siedze i ziewam ... nie wiem czy nie wezmę przykładu z mojej kociczki i nie pójdę w kimę jeszcze :-D
 
reklama
Dziewczyny czy Wam też codziennie leci krew z nosa ?? noszzzzz tak mnie to denerwuje .. cały czas z chusteczką latam bo nos pełny nie dość że katar to jeszcze krew :eek: słyszałam że to normalne w ciąży - ale nie da się tego pozbyć chociaż jakoś zatamować ?? :baffled:
 
Do góry