reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A ja tam chodzę na imprezy i nie przeszkadza mi ze piją, ostatnio jak byliśmy w domku na Kaszubach to śmiałam się z przyjaciółmi do łez. Oczywiście wszystko z umiarem i w zależności od sił.
 
reklama
Pyscek no to ja sporo mniej, bo 1,5 roku i dla mnie to juz byla wiecznosc. Tylko ja jestem po usunieciu nowotworu jajnika razem z calym jajnikiem i jajowodem wiec cala ta historia ma mase obciazen i powiklan zarowno przed ciaza, w trakcie jak i po, wole o tym myslec... ;-)
Ja ze znajomymi jasne lubie sie spotkac, czasami nawet dluzej posiedziec, szczegolnie na powietrzu, no ale niestety nie zawsze moj organizm na to pozwala, a staram sie go sluchac ;-)
W ogole dziewczyny mierzycie sobie cisnienie? Tetno? Bo ja cisnienie mam dobre, ale tetno ostatnio zawsze ok 90, 100, ale podobno tak moze byc w ciazy, tyle ze przez to czlowiek tak sapie strasznie...
 
Trzeba zrobic im szkolenie mlodego rocznika, moj tez dawno spi, padl zmeczony, oczywiscie sie nagadal najpierw jak to on strasznie mnie kocha nie wiem czy on czy piwo, ktore wypil :-) bla, bla, bla przynajmniej sie z dziecka posmialam jeszcze i troche humor mi przeszedl ;-)
A teraz conocna przerwa w spaniu, wstaje do lazienki i godzine, poltorej potem musze odlezec zanim zasne...
 
Czasami to ja bym chciała sie pośmiać z meza :D
Moj nie pijacy - praktycznie zawsze, jak juz to razem żebyśmy razem byli w humorze chyba ze sama ide gdzies z koleżankami, najcześciej na urlopach w gd ja sie szlajam po nocach a on spi :)
A tak to raczej normalnie oboje mało bo duzo ćwiczymy a to średnio współgra - raczej biegamy w weekendy o 7 na silownie :D

Ale tez byłam teraz na urlopie ale w kameralnym gronie i wszyscy piuwkowali ( we czwórkę bylismy ze znajomymi) a ja wsrka0 i no nie powiem, zazdrościłam ale było fajnie !

Koktajlowa - u nas byłoby na odwrót... :p
 
U nas tez mój Maz nie pije chyba ze na imprezach rodzinnych ale to zawsze w domu i to z bratem jak już :) i zawsze jak wracam do domu to mówi mi ze śmierdzi alkoholem hehe, ale za to to granie i nic nie robienie w domu doprowadza mnie do szału!

Dzisiaj coś brzuch mnie boli nie wiem na ile to brzuch a na ile naciągnęłam pachwinę bo wczoraj sprzątałam bo dziś mam teściów [sic!] 3majcie kciuki żebym przeżyła :)
 
U nas tez mój Maz nie pije chyba ze na imprezach rodzinnych ale to zawsze w domu i to z bratem jak już :) i zawsze jak wracam do domu to mówi mi ze śmierdzi alkoholem hehe, ale za to to granie i nic nie robienie w domu doprowadza mnie do szału!

Dzisiaj coś brzuch mnie boli nie wiem na ile to brzuch a na ile naciągnęłam pachwinę bo wczoraj sprzątałam bo dziś mam teściów [sic!] 3majcie kciuki żebym przeżyła :)

Hahahaha nooo , moj maz zawsze mowil " Lomatko - gorzelnia" hah
 
Pauletta trzymam kciyki za wizyte tescioow&&& :)
Apropo facetow oczywiscie wczoraj miala byc popijawa moj ze znajomym i jego zona co maja corke w naszej wieku. Wymyslilam cyrk z dziecmi bo i tak mialam bilety a mialam nadzieje ze niebedzie piwska!! To wtobrazcie sobie ze tamtn chlopak z corka przyszedl godzine wczesniej ze niby dzieci aie pobawia a tak naorawde przyniosl jakis rum i pili z lukaszem a ja prasiwalam ubranka malej a tamci w najlepaze sie bawili!!! Wrrrr!!! Zanim jego zona dojechala ro juz wypili bo ona w pracy byla i ledwo co do cyrku zdazyla. I hak sie niewkurzyc?!?!?
 
Pauletta trzymam kciyki za wizyte tescioow&&& :)
Apropo facetow oczywiscie wczoraj miala byc popijawa moj ze znajomym i jego zona co maja corke w naszej wieku. Wymyslilam cyrk z dziecmi bo i tak mialam bilety a mialam nadzieje ze niebedzie piwska!! To wtobrazcie sobie ze tamtn chlopak z corka przyszedl godzine wczesniej ze niby dzieci aie pobawia a tak naorawde przyniosl jakis rum i pili z lukaszem a ja prasiwalam ubranka malej a tamci w najlepaze sie bawili!!! Wrrrr!!! Zanim jego zona dojechala ro juz wypili bo ona w pracy byla i ledwo co do cyrku zdazyla. I hak sie niewkurzyc?!?!?

HHahaha
Gorzej jak z dziećmi :)
 
reklama
Dokładnie! Oj Ci tatusiowie :D ale te co są w pierwszej ciąży jak i ja zobaczą czy sie zmienia jak już zobaczą na własne oczy te swoje pociechy bo myśle ze tak :)
 
Do góry