reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dziekuje dziewczyny za gratulacje! Wlasnie jestem u gine czekam aby odebrac na zywo wyniki bo o tym ze jest dziewczyna uslyszal dzis moj maz przez telefon Jak dzwonil do gine spytac czy juz sa a in mu juz info przez telefon sprzedal! Za chwile Wchodze i mi powie kiedy kolejne usg bo juz minely 3 tygodnie od mojego ostatniego. Tesknie aby zobaczyc Jak rosnie dzidzia! Jak u Was? Bylam dZis ponownie na basenie Ale cudownie, brakowalo mi ruchu.
 
Ja robilam dodatkowe badanie ktore sie nazywa we wloszech prenatalsafe i jest ONO nieinwazyjne. W polsce jego odpowiednikiem jest Harmony i NIFTY. Ja miala po 7 dniach wyniki odnosnie wielu syndromow i plci.

A któraś z was orientuje się na czym polega test NIFTY ? Ile kosztuje? Bo to chyba podobne do tego prenatalnego tylko, że ten test można wykonać do 24 tc.. To z krwi czy usg?
 
Iga- gratulacje córeczki,
tyle piszecie ze jak chce cos napisać w temacie to juz jest nieaktualne
o budowie domu to myśleliśmy ale to maleństwo przyspieszyło nasza decyzję i poszukujemy działki niedaleko obecnego miejsca zamieszkania, dziewczynki chcą chodzi do swojej szkoły i miec nie daleko do znajomych
 
Iga ale super, już wiesz :) gratulacje!


ja jutro wizytę mam na 13. mój Olo powiedział że dzidzie (niemowlęta) dlatego płaczą bo brakuje im misia i nie mogą się przytulić - co za mądre dziecko ;)

kurczę ostatnie usg miałam w 11t4d a w sobotę 16 tc. coś długo. muszę doktorka pogonić.
 
Iga ale super, już wiesz :) gratulacje!


ja jutro wizytę mam na 13. mój Olo powiedział że dzidzie (niemowlęta) dlatego płaczą bo brakuje im misia i nie mogą się przytulić - co za mądre dziecko ;)

kurczę ostatnie usg miałam w 11t4d a w sobotę 16 tc. coś długo. muszę doktorka pogonić.

Ja tez jutro ale 17:40 bo z m chce jechać :)
 
reklama
Witam po przerwie :-)
Jestem ostatnio tak padnieta po poludniu ze nie wchodze na kompa tylko zasypiam przy ksiazce. Czasem juz o 17 jestem w łózku. Dzis musiałam zwiekszyc obroty bo jutro rano zawoże Helenke i męza na lotnisko. Teraz jeszcze Helke pakuję.
Wczoraj w końcu byłam na USG i jestem super szczesliwa. Wszystko wyszło idealnie tak jak miało byc. Jestem gdzies pod koniec 13 tygodnia. Mdłosci jakby troche ustąpiły tylko to osłabienie jeszcze mnie męczy. Mam nadzieje ze wkrótce sie zaktywuję.
Jesli chodzi o badania prenatalne, to pomimo ze mam 35 lat lada dzien nie chce ich robic. Ginekolog powiedziała ze to USG daje informacje w 90 % czy wszystko jest ok. Badania tylko o kilka procent wiecej. Poza tym fakt ze bede wiedziala ze mam jakies tam prawdopodobienstwo jakiejs trisomii u dzieciaka moze mnie tylko bardziej zestresowac wiec poco mi ta wiedza. Wiem ze i tak nie podjęlabym decyzji o usunieciu ciazy wiec wole sie nie nakręcać :) Nastepną wizytę mam za 5 tygodni.
 
Do góry