reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja tez mysle ze moga niestety ... Co do bezpieczeństwa w samoxhodzie jestesm strasznie przewrażliwiona - sama miałam dwa wypadki wiec tutaj nie bede zalowac kasy ...
 
reklama
Dziewczyny dostałam zaproszenie na baby shower kolezanki z pracy w przyszła sobote i mam za mało czasu zeby cos z pl zamówić : co sie daje? Ja nie mam pojecia ....

Może jakiś ciuszek... śpioszki? albo ogólnie taki zestaw ciuszków ładnie zapakowany. Albo jakąś zabawkę/maskotkę odpowiednią dla noworodka.
 
Chyba tak najlepiej kurcze, bo jak wiecie nie jestem wogole obeznana i nie chce zrobic błędu jak np u vivienne sie zdarzyło
 
Emenems Dla mamy też można coś kupić.

Paulettah Co do fotelikow to rzeczywiście nowka lepsza ale jak masz wśród znajomych kogoś pewnego to możesz odkupić od znajomych fotelika. Nie muszą chyba być dwa takie same? Tylko kup odkup porzadny nie z tej najniższej półki. Taki co dobre noty w testach ma.
Ją teraz sprzedalam fotelik ten pierwszy po synku. Bez stluczki bez wypadku bez uderzeń bez gwałtownego hamowania. Gdyby nie to że cholera nijak do auta nie pasuje w życiu bym nie sprzedała. Teraz nic mi się nie podoba a w szczególności wszystkie maxi cosi. Ta szmata robiaca za daszek tandentna moim zdaniem. Ehh i co tu wybrać dla dziecka... Pierwsze co to przymierze fotelik do auta żeby się nie okazało że nie pasuje. U nas głównie problem z baza isofix był bo jakby na pasy folel montować byłoby ok ale baza dużo wygodniejszą.


Podsumowując jak kupujecie fotelik to warto dać i 1000 zł na dobry a oszczędzić na wózku czy innych akcesoriach. Myśmy więcej dali za fotelik z baza niż za wozek. A teraz zaś też ba szukać czegoś nowego.
 
tutti dzięki za info.. kurcze trochę kasy ..ale myślę że warto. ja za amnio nic nie płacę. . tylko będę musiała czekać 3 tygodnie i nie wiem jak to wytrzymam.. spytam o te wyniki przyspieszone
 
Dzień dobry:)
Ja dla dziecka jesCze nic nie mam i narazie nie planuje kupować. Jakoś to dla mnie za wcześnie, moze jestem wyrodna matka bo nie czuje potrzeby:) imion tez jeszcze nie mam:) zacznę się organizować jesienią.
Zawsze mówiłam, ze jak zajdę w ciąże to odrazu na zwolnienie pojde a tu poki co praca i praca (odbiło mi i się spodobało rysowanie na nowo:)
Mam tylko 1 problem - Zgaga! Jak sobie z tym radzicie? Mnie raz maź namówił na wodę z mąka ziemniaczana - masakra.wczoraj piłam siemię lniane ale i tak miałam wrażenie, ze nawet od mycia zębów mam mocniejsza zgagę:(

W poprzedniej ciąży miałam straszna zgagę i brałam Manti, bardzo mi pomagał. Dziecku nic nie zaszkodziło a brałam tego sporo. Według jakiś przesądów jak się ma zgagę w ciąży to znaczy że dziecko z długimi włoskimi się urodzi haha u mnie akurat się to sprawdziło :)
 
reklama
Emenems Dla mamy też można coś kupić.

Paulettah Co do fotelikow to rzeczywiście nowka lepsza ale jak masz wśród znajomych kogoś pewnego to możesz odkupić od znajomych fotelika. Nie muszą chyba być dwa takie same? Tylko kup odkup porzadny nie z tej najniższej półki. Taki co dobre noty w testach ma.
Ją teraz sprzedalam fotelik ten pierwszy po synku. Bez stluczki bez wypadku bez uderzeń bez gwałtownego hamowania. Gdyby nie to że cholera nijak do auta nie pasuje w życiu bym nie sprzedała. Teraz nic mi się nie podoba a w szczególności wszystkie maxi cosi. Ta szmata robiaca za daszek tandentna moim zdaniem. Ehh i co tu wybrać dla dziecka... Pierwsze co to przymierze fotelik do auta żeby się nie okazało że nie pasuje. U nas głównie problem z baza isofix był bo jakby na pasy folel montować byłoby ok ale baza dużo wygodniejszą.


Podsumowując jak kupujecie fotelik to warto dać i 1000 zł na dobry a oszczędzić na wózku czy innych akcesoriach. Myśmy więcej dali za fotelik z baza niż za wozek. A teraz zaś też ba szukać czegoś nowego.

Jak będę kupować to na pewno taki pasujący do tego wózka bo można je tez wpinać i dużo wygodniej np do przychodni jak będę jechać czy coś.
 
Do góry