reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

ja tez nieznam jeszcze płci,moze w poniedziałek poznam,przeczuc specjalnie niemam w pierwszej od razu wiedziałam ze chlopak a teraz marzy mi się córcia.Syn chce siostrę i niedopuszcza myśli ze mógłby być brat,mowi ze brat może być ale najpierw siostra heh,a z chińskiego wychodzi mi dziewczynka ale nie wiem czy się tym sugerować bo siostra ma termin na sierpnia tez wychodzi z chińskiego jej dziewczynka a ma mieć chlopka..nie kazdmu się sprawdza
widze ze już kupujecie ja chce pod koniec lipca zacząć żeby ciuszki mieć a potem inne rzeczy zacząć kupować żeby wszystko nie zwaliło się na raz bo to wszystko kosztuje

Ja zaczęłam od ciuszków a teraz w sierpniu mam zamiar zabrać sie za pokój jak płeć poznam. Trafiłam w dobrej cenie wózek używany z fotelikami i nie wiem czy kupować czy sie za bardzo nie spieszę :( boje sie ze potem może nie być...
 
reklama
ja tez nieznam jeszcze płci,moze w poniedziałek poznam,przeczuc specjalnie niemam w pierwszej od razu wiedziałam ze chlopak a teraz marzy mi się córcia.Syn chce siostrę i niedopuszcza myśli ze mógłby być brat,mowi ze brat może być ale najpierw siostra heh,a z chińskiego wychodzi mi dziewczynka ale nie wiem czy się tym sugerować bo siostra ma termin na sierpnia tez wychodzi z chińskiego jej dziewczynka a ma mieć chlopka..nie kazdmu się sprawdza
widze ze już kupujecie ja chce pod koniec lipca zacząć żeby ciuszki mieć a potem inne rzeczy zacząć kupować żeby wszystko nie zwaliło się na raz bo to wszystko kosztuje

Moja siostrzenica tez uparła sie na kuzyna i koniec :D nie przetłumaczysz ze to rożnie moze byc
 
Dobra - dziewczyny ostatni raz - jutro mam ta położna to bedzie pierwsze z kilku spotkań, jakie pytania zadać ?
 
jesli chodzi o ubranka to chciala bym cos kupic ale dla mnie plec nie do konca pewna, ja czuje faceta, z chinskiego wychodzi facet a w 10 tyg lekarz ze dziewczynka, wiec czekam na kolejne prenatalne bo wtedy dzidzia bedzie duza i chyba bardziej wiarygodna. mam dostac ciuszki od trzech osob ale same meskie, mam tez 3 wozki do wyboru wiec chyba nic nie bede kupowac, ja swoje rzeczy po dziewczynkach wszystko rozdałam wiec bedzie zdobyczne
 
nelvik najwyżej powybierasz ubranka na kie uniseks :) ja mam dużo ubranek dla chłopca i większość z bieluźny w takich neutralnych kolorach :) jak bedzie dziewczyna to dokupie parę rzeczy :)

Kiedyś ubrałam Olina w różowe body to taka burego od chłopa dostałam ze juz więcej tego nie zrobiłam ;)
 
reklama
Do góry