reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Mysiaka tez mysle ze dobrze bedzie :)

Ja wczoraj pokazuje usg genetyczne mojemu rodzinnemu bo tam po angielsku i on ze fajnie ze wzyStko ok to my dzis nie musimy robic jak to było 02.07 ... A ja co???!!! Nie ms opcji hahaahah i ciesze sie ze go namowilam na obejrzenie Stefana bo tak fajnie fikał hahahaah az dziwne bo wczoraj tylko zjadlam dwa jajka w pracy o 10 potem wstyd sie przyznać ale czasu nie miałam i dopiero zjadlam o 17.30 a on na usg o 16 taki fikuśny hehehehe
 
I musze pamietac zeby mowic o bolach glowy ciaglych.. mam wrazenie ze w ogole nie przechodza :( najgorsze ze caly dzien trzeba czekac do wizyty i to denerwujace jest
 
Dziewczyny pomocy!!! To chyba koniec mojego spokoju w ciąży :( Od wczoraj zauważyłam u siebie wysypkę - czerwone, nieswedzace krostki na górnych, zewnętrznych partiach ud (poniżej bioder). Zastanawiam się od czego, od piątku używam Palmers na rozstępy, może od tego. Odstawilam oczywiście i powrocilam do oliwki. Dodam, że smarowalam też brzuch, a na brzuchu nic. Cholestaza raczej to nie jest, za wczesnie i nie swędzi. Nigdy nie miałam alergii, uczulen itp. Wiem, że skóra jest teraz wrażliwsza. Co to może być??? Czytałam, żeby pić wapno. Nie wiem, czy poobserwować czy od razu do lekarza? 11745508_856828474366517_66141141259276205_n.jpg
 

Załączniki

  • 11745508_856828474366517_66141141259276205_n.jpg
    11745508_856828474366517_66141141259276205_n.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 44
Ale czemu ty sie smucisz?? Lekkie zdenerwowanie ok sle idziesz sie z maluchem zobaczyc :) eh no !! Głowa do gory !
 
kasjal - Wapno pewnie sie przyda tylko bez słodzików :p, byc moze ze jakas alergia na balsam :( jak po odstawieniu się ne poprawi to bym sie przeszłą do lekarza .. kiedys miałam podobnie.. nigdy na nic nie miałam alergii a tu bach czerwone swedzące krostki po zelu pod prysznic dove :p moze dlatego ze dostałam go na gwiazdke a otworzyłam z rok później :p hehe oby jak najszybciej zeszło, dobrze ze nie swedzi..
 
reklama
Do góry