reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ale chcesz wrocic do pracy ? Jak to jest ??

Z jednej strony chciałabym wrócić, bo ja chcę do ludzi od maja 2014 siedzę 24 h na dobę z olinem, kocham bardzo nie dziecko ale chcę też czasu dla siebie a taki miałam bym w pracy :) z drugiej wiem jak tam jest i co się teraz dzieje, będą po mnie jeździć jak po burej suce ; ( będę robić wszystko to co robiłam do tej pory i podobno teraz doszły rzeczy które robił chłop czyli jakieś projekty organizacyjne pod roboty, kosztorysy itp :( chociaż wiem ze nie chce tam wracać juz po 2 ciąży to mam dylemat
Mam plan ze po 6 miesiącach od porodu drugiego skarba chce szukać innej pracy i tam już nie wracać ;) biorę znów urlop na 12 miesięcy i znów będę miała 52 dni urlopu zaległego i z tego urlopu połowę chce przeznaczyć na szukanie nowej pracy i bije się ze może się nie udać i wrócę do tego dziadostwa :(
 
Jak uda ci sie z urlopami to NIE ! szukaj nowej nie ma co psuc sobie humor starymi problemami ... Przy dwoch maluchach chyba starczy roboty zeby jeszcze praca cie wykańczala
 
A w bruss ja na necie sprawdzam dali ci login ? Bo tak łatwiej :)

Jezu jaki Moj szef to głupek hahahaa przylazl z latarkami mojego biura i fax naprawiał mi i co 5 minut świecił mi na brzuch i sie zacieszal hahaahah
Nie widział mnie 4 tygodnie i jak dziecko die cieszy

Tak, dostałam login teraz jeszcze robilam grupe krwi to musialam odebrac osobicie. Przed ciaza mialam hemoglobine 13,7
 
Mysiaka będzie dobrze. Glowa do gory. A dużo chudniesz?

No ja ide się położyć. Mały właśnie zasnął to ja też mam godzinie na kime.

Ja morfologi nie miałam teraz robionej dopiero na kolejną wizytę mam zrobić. A i umowilam się na to kolejne prenatalne na 20 sierpnia (chyba - sklerza) więc ponad 5 tygodni czekania na spotkanie z maluchem. Ale zleci szybko. Najgorzej ostatni tydzień się ciągnie, i dzień przed wizyta to masakra.
 
Mój małż wie jaka tam jest sytuacja i chce żebym poszła :( chyba nawet nie pamięta jak go traktowałam jak mijał weekend i miałam iść do pracy :( chce to oszczędzić mojemu dziecku
Większość koleżanek z pracy po zwolnieniu chodziło do psychiatry przez ona pół roku :( tam tak człowieka traktują ze później nawet nie myślisz racjonalnie tylko tak jak szefostwo :( nie masz własnego zdania jesteś traktowany jak przedmiot którego możesz się pozbyć od tak :(

Sorry za marudzenie :(
 
reklama
Do góry