reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Emenems to milej podrozy moze minie w dobrym nastroju :-)
Ja dzis po wizycie u dentystki niewyrwala mi 8 tyle zaleczyla. W piatek plombujemy :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Nie udzielam się na forum, ale cały czas Was podczytuje. Dzisiaj miałam usg genetyczne. Mały nie chciał współpracować ale jakoś się udało :) NT 1,9, tętno 155, Crl 64 mm, kość nosowa widoczna, ryzyko niskie. Kamień z serca. Wg usg 12 tydz 6 d, wg Om 12 t 2 dni. Następna wizyta 03.08. Trzymam kciuki za same dobre wizyty :)
 
Kajsal to gratulacje :) robi sie mniej nerwowo na forum widze po genetykach jakos przetrwałyśmy - tak samo aktina wszystkie ściskamy kciuki i ja wierze ze wszystko jedt u cirbie ok po prostu twoja fasola chce byc oryginalna od samego poczatku i skupic nasza uwage :)

Aktina - kawa z cytryna to stary sposob na skacowanych klientów jak pracowałam w barze hahahah moze pomoze poki co dalej boli ale w kabinie chłodno cicho i nie za jasno wiec to tez pomaga .... Bo jak czekaliśmy ba bazie i mi radio grało o słońce prosto w głowę tp masakra była
 
witaj kajsal gratulacje :)

do moje dzwonili jeszcze raz czy bym nie chciała wizyty przełożyć poniedziałkowej na 13.20 ale mówię że nie mogę bo praca i jadę na 9 :) ale jeszcze mamie i jej kolezance obiecałam ze je zawiózł na zakupy od razu hehe.

dziewczyny możecie polecić jakieś ciekawe książki.. bo chce coś kupić i nie mam pomysłu :) gatunek obojętnie może być kryminał czy coś obyczajowego, oby dobrze się czytało :)
 
noo ona mi właśnie też pod kątem kaca polecała :D działa ?

inna bajka ja do tej pory może ze 4 razy wzięłam apap jak juz nie wytrYmywalam z bólu
 
Wiesz co, troche tak, jak kazdy srodek naturalny :)

Ide płukać gardło woda utleniona ale rozcieńczam z woda bo nie dam rady sama ...
 
reklama
Do góry