reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Wczoraj było usg prenatalne, badanie przez powłoki brzuszne i wszytko w porządku: kończyny, przezierność, kość nosowa, żołądek i pęcherz. Malutek tylko nie chciał współpracować i co go lekarz głowicą naciśnie to ten myk w drugą stronę :-)
Pytałam się o płeć, ale lekarz stwierdził, że nie ma szans na określenie przy takim braku współpracy, a usg trwało ze 20 min. Lekarz powiedział, że płeć to na 100 % będzie można w 20 tygodniu określić.
Pobrali też krew na test pappa i 10 lipca wyniki będą już do odbioru u genetyka, bo w związku z wiekiem wysyłają zawsze do genetyka. Więc czekamy co wyjdzie ze statystyki i będziemy wiedzieć czy się pisać na amnio, czy nie.

A pytałam się u gin, czy brać jakieś suplementy bo z jedzeniem u mnie nieciekawie, to powiedział by brać omegamed optima forte. Jak napisali w ulotce: zawiera składniki odżywcze z grupy BIG FIVE.
I oczywiście pytałam się też o basen, powiedział że można tylko zakładać zawsze tampon.

Mąż zawsze chodzi na wizyty :-)
Pozdrawiam
 
reklama
Moj maz byl na pierwszej wizycie (10tyg) na drugiej nie byl, bo nie mogl z powodu pracy (12tyg) ale bedzie na nastepnej 13tego na usg 4d (15tyg)
 
Hej dziewczyny! Od wczoraj od wieczora boli mnie w okolicy lewego kolca biodrowego, nawet nie mogę położyć się na lewym boku. Niewiem czy to jakaś kolka:( czy któraś z was miała coś takiego? Wzielam nospe forte i nic:(
 
A mnie od kilku dni pobolewal zab 8 na dole i dzis pojechalam ze strasznym bolen do chirurga dentysty i stwierdzila ze zab jest do uratowania a nie do wyrwania i zalozyla lekarstwo i leze z bolem glowy :-( niewolbo sie przegrzewac bk to nasila bol zebow :-(
 
Hej dziewczyny! Od wczoraj od wieczora boli mnie w okolicy lewego kolca biodrowego, nawet nie mogę położyć się na lewym boku. Niewiem czy to jakaś kolka:( czy któraś z was miała coś takiego? Wzielam nospe forte i nic:(


Jak nospa nie dziala to napewno nie kolka i miesnie, mnie ciagle boli w ok k krzyzowej mysle ze roschodza sie kregi czy cos i moze uciska na jakis nerw :(
 
Dziewczyny do kiedy bierzecie kwas foliowy? Bo slyszalam dzis ze bierze sie do konca 4 miesiaca. Musze mmoje gina zapytac na nast wizycie.
 
Tak się zastanawiam czy ja w pierwszej ciąży przypadkiem do końca nie brałam kwasu foliowego i jeszcze magnez...
 
Ja jestem w 14 tc i biore magnez bo mam skurcze lydek. A od dawna mam bole takie ze bola mnie posladki tak ze nog podniesc z lozka nie moge. Raz jeden posladek raz drugi :(
 
reklama
Oj te nasze objawy ciąży są mega niespecyficzne. Ale kto powiedział że tylko mdłości i senność będą nam dokuczac:)Ja dzisiaj uśmiałam się jak przylozylam słuchawkę od stetoskopu a tam same pluski, jak w wannie:)próbowałam wysłuchać serducha ale chyba bardziej wydawało mi się że coś słyszę.
 
Do góry