reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

xkarola mi ginekolog powiedziała, że mam brać do 12 tygodnia ciąży ale mój facet kupił ostatnio 60 tabletek :angry: i teraz nie wiem czy skończyć na 12 tygodniu, czy brać aż do końca opakowania... ? :frown:
 
reklama
Moje małe tez się wierciło wczoraj i uciekalo, za to chyba go tak doktor wymasowal ze od wczoraj dobrze czuć ruchy ;) następna wizyta 13 lipca

patelnia u nas, ratujemy się basenem na podworku
 
Hej dziewczyny:)
Ja tez już po prenatalnych. Wszystko ok. Dziecko niecałe 6 cm. A propo płci, to w 13 tygodniu nie ma jeszcze wykształconych narządów płciowych, ale u dziewczynek wzgórek idzie na dół a u chłopców się podnosi. Pani doktor powiedziała, że całe badanie się nie podnosi, więc zapowiada się, że mój syn (babska intuicja:) będzie dziewczynką:) Za tydzień spotkanie z genetykiem i omówienie wyników testu pappa.
Mój mąż jest ze mną na każdej wizycie :)
 
Mi tez gin kazała brac kwas do 12 tygodnia ale kupiłam jakies suple w aptece na drugi trymestr i tam jest kwas wiec rożnie bywa.
Ja juz na promie walczę z migrena kawa z cytryna!
 
reklama
Do góry