reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Juti to moze to taki klimat i przejdzie nam bo cos nas duzo migrenowych.... Ja byleby przezyc jutro dzien w samochodzie i bedzie super... W koncu w domku i w koncu wroce do swoich posiłków :) bo na wage nie staje bo to co tsm zobacze to ciaza spożywcza pourlopowa-dzien w dzien słodycze frytki jedzenie na wynos lody i pączki z budyniem ( kocham) aha i obowiązkowo polskie truskawki ze śmietana :D dzien w dzien jedliśmy kilo:)
Takze wroce do swoich posiłków do ćwiczen i bedzie super, zwaze sie za dwa tygodnie przed lekarzem bp pytac bedzie :)
 
reklama
Gratuluje dobrych wieści :)
Marcepanek ja nie przesilam sie ponad miare , spokojnie, jakbym poczuła że to za wiele to bym odpusciła, ale akurat dobrze sie czuje. W sumie jak nie mam mega mdłosci to jestem tak szczesliwa, że od razu mam ochote do pracy :)
Muszę przyznać ze dla mnie testy genetyczne sa nowościa. W poprzednich dwoch ciazach nikt mi o tym nawet nie wspominał, robiłam tylko USG i tyle. Teraz juz wiek nie taki młody to kto wie czy tez nie bede musiała robić.
 
To ja się przyłączam do tych obolałych. Mnie dziś też potwornie boli głowa. Wysmarowałam skronie i czoło Amolem i leżę z zimnym okładem na głowie. Niestety niewiele pomaga... :-(

Męczą mnie też upały. I w ogóle ten tydzień mam jakiś cięższy. Zmęczona cały czas jestem i ospała...

Gratuluję Wam super wyników usg. Ja jeszcze muszę do poniedziałku czekać...


Ja czuje sie gozej niz na poczatku ciazy :( tez mam jakis kryzys.. bol glowy, zmeczenie, brak apetytu
 
Moj maz od 4h gra w drugim pokoju na gitarze, az przysnelam na chwilke :) zaraz ide spac bo on pewnie bedzie do rana grac hah jakas wena go opanowala :)
 
Czesc Kajsal :) gratulacje. Dziewczyny ja juz po, gin chciala sprawdzic plec ale male sie nie chcialy ujaenic jeden lezal spokojnie drugi fikal i przebieral nozkami :D maz twierdzi ze widzial tylko plamy hehe. Gin powiedziala ze maluchy ok i wszystko ladnie ale dala skierowanie na usg genetyczne. Mam sie umowic na przyszly tydzien :)
 
Odkryłam wlasnie ze to nie gardło a krtań mnie boli... Nie moge spac dusze sie na tym promie jak myslalm za sucho i nie mam zadnego oleju ani miodu zeby przełknąć i złagodzić. Trudno... Jakos przezyje.
Tylko nie wiem jak ta krtań leczyć widac zle powiedizalam lekarzowi ze gardło Dlatrgo nic specjalnego nie znalazł - trudno jal nie przestanie ide do rodzinnego w poniedizalek
 
Hej kochane ciesze sie ze wizyty udane!!!!

Ja jednak jutro jade na Polna lekarz moj bedzie mial dyzur...teraz przy podcieraniu sladowe ilosci zywej krwi, wiec chyba od rana jade do niego na kontrole! Martwie sie skad to moze sie brac:-( juz jestem zmeczona:-( ciagle pod gorke:/
 
ja tylko na chwile z informacja.

od dwoch dni mam kryzys wszystkiego zaczawszy od ciazy a skonczywszy na relacji z mezem. gdzies sie popsulam zbyt mocno i musze to naprawic. takze bedzie mnie jeszcze mniej niz teraz, postaram sie dawac znak jakis.

od dwoch dni kryzys mam taki ze placze wieczorami, jest mi tak cholernie ciezko ale nie bede Wam przynudzac.


pozdrawiam Was i sciskam i dbajcie o dzieciaczki i o siebie.
 
Martusia ale my od tego jedtesmy .... Przynudzaj ile chcesz! A ja to mało narzekałam jak corka meza mi sceny robiła? Maz prawie walizke spakował..... Nie denerwuj sie... A moze to nie ty sie popsułas tylko wam sie cos popsuło i naprawicie to razem - nie bierz winy na siebie !

Karola kochana dobrze robisz bo moze byc to niegroźny krwiaczek albo lekkie plamienie z terminu miesiączki - ale trzeba kontrolowac i sprawdzać - dawaj koniecznie znac!!
 
reklama
Emenems kochana to bylo do mnie? Bo chybs nicki pomylilas;-)
Dam Wam znac napewno

Martusia w ciszy strasznie buzuja Nsmi hormony, wiec mam nadziejr ze szybciutko wrocisz do formy;-) oj a z tym placzem to i do Ciebie sir przylacze:-( tez mi zle moj M jsk zawsze moge na niego liczyc tak dzis jedt dzien !Licz na siebie! Ehhh
trzymaj sie i dobrze napeeno by ci zrobila tu u Nas terapia grupowa;-) wylej zale my przytulimy:**
 
Do góry