reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Iga piekne widoki:) jej ile bym dala zeby w tym roku znow gdzies poleciec:(

Koktajlowa fajnie ze wizyta udana:)

Emenems jak tam po treningu?:) a moze M zabierz do jakiegos lekarza zeby ten mu wytlumaczyl ze to nie zarty!
 
Innabajka gratulacje :)

Akita ty mi się nie denerwuj bo mi tu dzidziola jeszcze niepotrzebnie stresujesz; ;) będzie dobrze i juz, i głowa do góry ;)

Zaczynam was nadrabiać bo dziś cały dzień się ze sama z młodym, do tego sprzątanie, obiad no i zachciało mi się robić kompoty z truskawek na zimę ;) a jeszcze trzeba było w miedzy czasie wyjść ze szkodnikiem na plac, dodatkowo zrobić pranie, eh szkoda gadać, a gdzie tu czas dla siebie i coś zjeść? ??

Emenems współczuje sytuacji :( jeśli chodzi o toxo to nie do końca koty ja przenoszą to jest mit :) a chłopy są zawsze mało rozumne i zawsze nie ważne co odbierają za atak na jego osobę nawet jak chcesz dobrze :(

Dobra idę dalej czytać ;)
 
Ostatnia edycja:
Innabajka gratulacje!
Joawa śliczna kruszynka :)
Pruska gratulacje z okazji jutrzejszego święta. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:)
 
Inmabajka gratuluję obrony!

Pruska wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i nic się nie stresuj czeka Cię jutro piękny dzień

Joawa cudne maleństwo!

Trzymajcie za mnie jutro kciuki bo organizuje przyjaciółce wieczór panieński i jakos brak mi weny i energii na jutro.
 
No wiec maz powoli zaczyna kumac bo widzi ze w domu leci z nosa a poza nie i juz zaczyna podłogę myc i kumac ze to alergia i nic wiecej i to nie jest robienie na zlosc ...

Co do jedzenia to az sie boje myślec ile bede ważyć bo jem tskie świństwa od niedzieli ... Masakra po prostu, ale sie jakos wszystko ułoży :)
 
reklama
Do góry