reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Pauletah- ja mam swoje, naturalne, niefarbowane włosy, więc mam problem z głowy :p

Sierpniowa- miłego pobytu. Pogoda ma być super w przyszłym tygodniu, więc odpoczniemy :p
 
reklama
Pruska ja mam chyba to samo z nerwem kulszowym. Od początku ciąży mam okropne bóle mam wrażenie że to kość ogonowa. Coś mówił ci lekarz na ten temat. Myślisz że bedzie nas to męczyć do rozwiązania?

Dokładnie mam to samo. Ginekolog powiedziala ze niedlugo nad jakimis masciami bedzie mozna pomyslec ale to dopiero najpredzej w polowie 2 trym. Na razie mam w planach isc do osrodka terapii ruchowej. Maja tam fajne pakiety dla kobiet w ciazy. Masaze terapia ruchowa moze cos pomoze. A karnet na 8 razy w miesiacu to 160zl wiec chyba sie skusze.
 
Aktina może to zależy czy gdzieś wysyłają ta krew do innego laboratorium. Ja zauważyła że jak robię TSH w zwykłym lab to czekam koło 2-3 dni a jak w lab przy poradni endo to za 2-3 godziny już mam wynik. Czyli jak dobrze pamiętam ją IDE po wynik a ty na pobranie krwi do pappa?
 
żabila w poniedziałek na badanie jadę.

dziewczyny jak się ten ból objawia ? bo i mnie często kość ogonowa pobolewa. ale to tylko jak w pracy 8 h na tyłku siedzę ..
 
Simka, Sierpniowa - ja mam lekarza gdzie indziej i USG gdzie indziej. wizytuję na NFZ. mam także abonament w Lx i szczerze myślę by tam USG robić bo mnie krew zaleje jak następne USG znowu u konowała. gin prowadzący jest wspaniały ale bardzo ubolewam że nie ma USG...
Fifaszek - podwójne szczęście ;) nie przerażasz się troszkę? :p
Emenems aleś mi ochoty narobiła i jutro coś upiekę :) odkąd w ciąży jestem to same zakalce...
Vivienne - Czy Twój suwak nie działa?

Jutro proszę o kciuki o 13. :)
 
reklama
Do góry