reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Fajnie że się w miarę ok czujecie mi ostatnio bóle głowy bardzo dokuczaja

Co do plecow to bardzo mnie boli na wysokosci macicy nawet jak leze...

Martusia oj współczuje doświadczeń, ale już jest ok?
 
reklama
Ja tak samo rwa kulszowa i wypadający dysk Dlatrgo musze cwiczyc bo nie dam rady... U mnie to stara kontuzja sie odzywa ;/
 
Mnie caluśki czas plecy bolą, niech tylko wejdę w ten drugi trymestr to zacznę na basen chodzić i na tą jogę dla kobiet w ciąży, bo inaczej się wykończę. Dzisiaj dopiero po drzemce w miarę mi przeszło
Ja mam niespojony łuk s1, wyszło mi to dopiero po ciąży jak robiłam prześwietlenie. Nigdy mnie plecy nie bolały, ale Młoda w ciąży siedziała mi prawie na kręgosłupie, przeciążyłam plecy i się okazało skąd bóle NIESPOJENIE ŁUKU KRĘGU - SPINA BIFIDA - Rehabilitacja REHMEDIS
A do tego często żebra po lewej, co prawdopodobnie jest skutkiem operacji i łamania i drutowania mostka. No i jeszcze na zimę lewy bark przeciążyłam, ale teraz jak nie nosze to mam spokój
Normalnie jak babcia emerytka :p

martusia- przepraszam, ale od tej dupy strony się uśmiałam :p
 
Czesc mamuski a co wy jeszcze spicie :p ja wstalam a reszta spi. Niemoge spac muaze chyba moja poduche wyciagnac takiego rogala :p dzis wizyta o 15 kto jeszcze dzis wizytuje ze mna??
 
reklama
Nie genetyczne mialam i bylo ok poza wysokim tetnem. Dzis mam normalna wizyte ktora myslalam ze w srode na nfz bede miala ale niestety prywatnie musze isc :-/
 
Do góry