reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Pruska ja mam chyba to samo z nerwem kulszowym. Od początku ciąży mam okropne bóle mam wrażenie że to kość ogonowa. Coś mówił ci lekarz na ten temat. Myślisz że bedzie nas to męczyć do rozwiązania?

Ja to miałam pod koniec ciąży. Taki ból od kości ogonowej poprzez całą nogę. Po porodzie dopiero przeszło. Czasem jednak ból w kości ogonowej wraca... tak jakbym się nieźle potłukła. Jakbyście mały na to radę to czekam na info.

Paulettah w pierwszej ciąży malowałam kilka razy. Raz kolor zupełnie nie złapał, a tak to nic się nie działo. W tej na samym początku ściągałam kolor, właśnie do efektu ombre. Teraz kupiłam jakiś fajny rozjaśniacz z loreal. Codziennie nakładam trochę na włosy i z dnia na dzień jaśniejsze.

W końcu uśpiłam Wojtka. Dzisiaj olałam samodzielne jego zasypianie i go ululałam:-) Dziecko chyba czuje mój stres przedwyjazdowy, bo pod wieczór nie do zniesienia był. Płakał bez przyczyny, po czym po kilku minutach spokój:eek: Boje się trochę jak będzie podróż w nocy wyglądała, ale już i tak co będzie to będzie:-)(Któraś wcześniej pisała dokąd jadę- ano wymyśliliśmy sobie z mężem wakacje nad morzem- kierunek Ostrowo). Postanowiłam na tydzień rozstać się ze światem wirtualnym, więc jak mi się uda to odezwę się dopiero po przyjeździe. Pewnie z 300 stron w tydzień naskrobiecie:-)
 
reklama
Ja farbowałam gdzieś w połowie maja i farba mi za możność złapała :( tylko ze ja poszłam do innej fryzjerki nie tej co zwykle i teraz nie wiem czy za długo mi trzymała czy przez hormony ??? A musze iść odrost zrobić bo widzę siwe kudły juz ;(
Przy Olinie nie farbowałam bo na słuchałam się głupot :( teraz nie odpuszczę, musze robić bo mam tyle siwych włosów ze szok
 
Aktina tak już odbiór wyników krwi tyle że odebrać możesz od lekarza co je zinterpretuje. Nie ma możliwości wziąć je samemu interpretować a dopiero potem iść do lekarza. To też dobrze bo człowiek głupoty by interpretował.
 
Mi kolor tez wyszedl jak zawsze ale sam "proces" farbowania byl prawie nie do przezycia.. Nie wiem czy to od zapachu farby czy jak mowi Emenems od stresu..
Sierpniowa mowisz moze o loreal summer lights? Ja wlasnie o tym myslalam na przyszlosc :)
 
reklama
Do góry