reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

żabila w poniedziałek na badanie jadę.

dziewczyny jak się ten ból objawia ? bo i mnie często kość ogonowa pobolewa. ale to tylko jak w pracy 8 h na tyłku siedzę ..

U mnie w ten sposob jakby mi sie dwie kosci czasem ocieraly lub cos uciskalo mnie. Promieniuje to do posladka i potem po tylniej stronie nogi az do kolana u mnie. Gdy sie schylam to czuje bol i lekko sie blokuja plecy. Rowniez przy chodzeniu czuje dyskomfort bo nie moge pelnego kroku zrobic lewa noga. Najlepiej jak leze wtedy nic nie czuje.
 
reklama
U mnie w ten sposob jakby mi sie dwie kosci czasem ocieraly lub cos uciskalo mnie. Promieniuje to do posladka i potem po tylniej stronie nogi az do kolana u mnie. Gdy sie schylam to czuje bol i lekko sie blokuja plecy. Rowniez przy chodzeniu czuje dyskomfort bo nie moge pelnego kroku zrobic lewa noga. Najlepiej jak leze wtedy nic nie czuje.


To mamy tak samo, a co bedzie potem :)
 
ja sie troszkę boję, bo mnie wciąż ciągnie w okolicach cięcia tzn blizny i w szyjce jakieś ściskania czuję... obym jutro z pessarem nie wróciła... lub nakazem leżenia bo Oluś bardzo będzie poszkodowany.
 
Marta nie wiem.. A nie działa? rzadko zaglądam z kompa ostatnio a na aplikacji nie widać suwakow... Zacial się czy nie pokazuje w ogóle?

Ja w pierwszej ciąży miałam ból poslada ze hej, ale przeszło ;)
 
Marta nie wiem.. A nie działa? rzadko zaglądam z kompa ostatnio a na aplikacji nie widać suwakow... Zacial się czy nie pokazuje w ogóle?

Ja w pierwszej ciąży miałam ból poslada ze hej, ale przeszło ;)


żebyś Ty wiedziała co mi się w ciąży zrobiło :p tak, chyba nie działa zatrzymał się na 11 tygodniu i 1 dniu. a pamiętam że mamy ten sam termin ;)
 
żebyś Ty wiedziała co mi się w ciąży zrobiło [emoji14] tak, chyba nie działa zatrzymał się na 11 tygodniu i 1 dniu. a pamiętam że mamy ten sam termin ;)
Mówże :D ja tylko dodam że tego poslada chciał mi mąż amolem rozsmarowac .. Jak mi chlusnal w środek, jak piekło... Nie próbujcie tego w domu [emoji14]
 
reklama
Mówże :D ja tylko dodam że tego poslada chciał mi mąż amolem rozsmarowac .. Jak mi chlusnal w środek, jak piekło... Nie próbujcie tego w domu [emoji14]


było ostro mówisz? hahaha :) no zrobiła mi się dość przykra przypadłość... najpier myślałam że to zwyczajnie kość ogonowa boli. mąż patrzy tam i mówi że mi piłka urosła! w te pędy do chirurga lecę no i się okazało że chirurg młody i dość fajny a ja z problemem dupnym... zrobiła mi się torbiel włosowata zropiała między pośladami więc mozna powiedzieć że poznaliśmy się z chirurgiem od dupy strony... 2 raz się odnowiła 4 m po porodzie.
 
Do góry