reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Tutti- ale Ty masz tam dobrze :p
No mnie wkurza, że nad morze pojadę i rybki wędzonej nie zjem. No pewnie trochę skubnę, w pierwszej ciąży chyba wcinałam łososia wędzonego

Sierpniowa- Twój Wojtek to ma jeszcze masę czasu by się nauczyć chodzić :)

My zawsze chcieliśmy trójkę, ale już wiem że na 2 zostaniemy. Zwyczajnie nie mamy gdzie się pomieścić

Ulicha- dlatego ja prenatalnych nie robię, tylko echo serca, bo ja miałam wadę i to musze kontrolować.

Innabajka- no to trzymamy kciuki

Aleśmy z Młodą pospały. Miałam zdrzemnąć się ja, a ona bajki pooglądać, ale padła koło mnie nawet nie wiem kiedy :) I dopiero przed 18 wstałyśmy, więc nie wiem o której mi pójdzie spać. Teraz znów ma humorki i wyje. Zaraz na spacer idziemy, bo słonko na wieczór wyszło
 
Tutti a ile kosztuje adopcja zagraniczna u was? Bo u nas bardzo droga jest bo sprawy urzędowe z zasgranicznymi ośrodkami ktore prowadzi ośrodek w danym kraju sa strasznie drogie
 
Pruska ja mam chyba to samo z nerwem kulszowym. Od początku ciąży mam okropne bóle mam wrażenie że to kość ogonowa. Coś mówił ci lekarz na ten temat. Myślisz że bedzie nas to męczyć do rozwiązania?
 
Nie bylo mnie z 4 dni a tu z 60 stron hehe :) Fistaszek gratuluje milo powitac kolejna przyszla mame blizniat :))
a mam do was pytanie - czy w ciazy farbowalyscie/ fatbujecie wlosy normalnie? Ja wczoraj mialam robione refleksy i myślałam ze zejde.. Zimne poty, dusznosci, madakra jakas. Juz na pewno do konca ciazy nie chce z farbami miec nic wspolnego.
 
Kochana to prwnie stres :) ja nie robie w pierwszym trymestrze ale laski robia i jest spoko nic sie nie dzieje :) nie denerwuj sie
Ja we wrześniu kontynuuje moje ombre na pewno :)
 
reklama
Atkina Tym razem przeziernosc 2.1. Wyniki dzisiaj ale że lekarza nie ma co by to zinterpretował to dopiero po niedzieli pójdę w środę albo wtorek.
 
Do góry