reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Hej:) ja miałam mieć wizytę na 16:40 ale doktorek się z kimś w środku zagadał... Ach to czekanie!
 
reklama
Hej mamusie ja od piątku w szpitalu zapalenie dróg moczowych posiew bakteria e coli od wczoraj plamienie lekarz twierdzi że to wczesna ciąża ale moja ostatnia miesiączka 20 kwiecień do dziś nie widać ciąży w badaniu USG :( poziom Beta Hcg poniedziałek 1316 czwartek 2135 wypisana do domu no spa luteina pod język i oszczędny tryb życia mam tysiące myśli na sekundę ale żadna logiczna :(
 
Iwonn trzymam kciuki! Będzie dobrze, beta ładnie przyrosła ale po 3 dniach jak dobrzr widzę? Nie mniej złych myśli, oszczędzaj się i odpoczywaj! A plamisz dalej?
 
Witam Się.
Podczytuję od.. dawna. Nie miałam odwagi dołączyć. Pozytywne testy malowały dwie krechy 2 tygodnie temu, na bete nie poczłapałam, ze strachu. Czekałam do wizyty. I się doczekałam. Całe 6,5 mm szczęścia i klapiące serduszko. Termin porodu na 18 styczeń :)
Dla oczekujących- wiary, bo dziś wiem że potrafi góry przenosić !
Z pozdrowieniami , mligocka.
 
Hejka dziewczyby ja juz po usg 6 tydzien i serduszko jest :) ale jestem zawiedziona ginem. Nic sie nie odezwie czulam sie jakby przyjmowal hurtowo bo pacjentki co 15 minut zapisywane...
 

Załączniki

  • 1432828758649.jpg
    1432828758649.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 42
iwonn - trzymam kciuki :)

joa a ty jak tam ?

ja też czekam jeszcze 4 panie przedemna a 5 w środku :) poczekam sobie trochę :)
 
Mligocka gratulacje :)

Pruska cudne wiadomości. Jeśli czujesz ,że gin nie odpowiada zmień. Ja w ten sposob trafiłam na mojego wspaniałego lekarza.

Aktina masz cierpliwość :)

Ja niestety wizyte mam przełożona na poniedziałek na 14.00. W sumie źle nie ma bo tylko weekend ,ale po moich ostatnich przejściach chciałabym wszystko wiedzieć natychmiast.
 
reklama
Do góry