reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

green- będzie dobrze :) musi być. haha mama dobra

emenems- no ja mam taką blokadę psychiczną, że nie połknę i już. Małe ok, ale większe sie boję. No nic, będę rozgryzać i ten olejek wypijać :) chociaż pewnie tak się nie powinno
Sporo tego bierzesz :)

januarka- ja przed to o kwasie ciągle zapominałam, ale jak tylko zrobiłam test to brałam codziennie. Inne witaminy też kazał od razu głównie te DHA, jod i zelazo

ewkam- czyli wychodzi, ze co lekarz to o witaminach inaczej :)
 
reklama
No suplementuje tyle ile powinna ciężarna żelazo na anemię zeby nie miec i magnez na skurcze i sen a omega to dha i D :)
 
Hej kochane

Emenems nieleczono mnie bo nie bylo z czego;/ pierwsza ciaza obumarla, druga corka donoszona:), trzecia ciaza genetyka:( a teraz?! niewiem co los mi da...wiec ja juz z miesjca musze byc pod opieka poradni prenatalnej, amino bede robic jesli bedzie wybiegac poza norme...

green ciesze sie ze wizyta sie udala!

a wiec u mnie ok:) cale szczescie! pecherzyk jest ciaza wyglada jak 5 tc przez to ze owu mialam w 30dc bedzie na poczatku widac te roznice...jestem spokojna, tylko jak dlugo?
duzo odpoczywac, zero seksu, 3x duphaston

Simka mi lekarz tez mowil by brac narazie sam kwas a za jakis czas DHA:)
 
Witam :)

Januarka - Kwas foliowy tak, i to co wyszło z morfologii, czyli za niskie żelazo, tez zaraz brałam ,ale z tymi suplementami jak falvit powiedział ze są nie potrzebne od razu, dopiero potem, więc brałam"potem" :) Kwas foliowy też brałąm teraz przed ciażą a wtedy od samego początku :) A innych pewnie nie potrzebowałam, bo były w normie, a co za dużo tez nie zdrowo, dlatego tak mówiła ginka, dlatego pewnie kazałą sie wsytrzymac do wyników, pewnie jak by wyszły słabo to wczesniej bym muiała brac.

a ja wstałam i spac nie moge, coś dziwnego :) już za 12 godzin wizyyta :):)

a te dha to mozna jakiekolwiek kupic w aptece czy tez są jakies specjalne dla ciężarnych ??
 
Zgadza sie :) koło 6.30 wyjedziemy prwnie kimne w samochodzie - mam nadzieje ze jakos przezyje z tymi Mdłościami cały dzien w samoxhodzie
 
no tak tak, czyli takie zwykle moge sobie kupić i jesc :) ? zapytam gin dzsiaj :) ja chce zeby juz 18 byyła :) pewnie dzisiaj bedzie mi sie niemiłosiernie w pracy dłużyło :)
 
reklama
Julia- uff dobrze, ze ok. A taką późną owu miałaś?

aktina- są takie dla ciężarnych, jest chyba z mollers tran dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci po 6 mies. Żałuję, ze go nie kupiłam, tylko te tabletki :( Niestety doczytałam o nim dopiero wczoraj. Trzymam kciuki za wizytę
 
Do góry