reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja apropo spodni to u mnie zalezy czy mam wzdety brzuch czy nie :-( choc ostatnio coraz czesciej tak :-(

Dokladnie mam tak samo :) dobrze ze wczoraj w pracy mialam dluzsza bluzke to moglam chodzic z odpietym guzikiem :) od razu ulga ogromna byla ;)))

A ostatnio myslalam o sukienkach, co myslicie o rajstopach w ciazy? Mozna je normalnie na brzuszek nakladac czy lepiej zawijac pod? Pewnie zalezy jak bardzo uciskowe sa?
 
reklama
Witajcie, miałam do poczytania za 40 stron, raptem kilka dni nie czytałam forum, a tu tyle działo się

Marta, Kropek, Mali przykro mi.
Witam nowe Forumowiczki :) Pisanie "nowe mamusie" ciężko mi przychodzi :( strach? Obawa by nie zapeszyć?
A może tak jak Ty Kasiu – jeszcze trwam w szoku, a to już 4 tydzień jak wiem :)

Tutti – gratulacje
Dziewczyny, jak możecie spać na brzuchu? Odkąd powiększyły mi się piersi, to nie daję rady nawet się przekręcić na brzuch - booooli :(

Siostrzane więzi: mam jedna młodszą siostrę ode siebie o 4 lata, a drugą o 7 – najlepszy kontakt mam z tą o 7 lat młodszą, bo ta średnia (młodsza o 4 lata) zawsze za mną łaziła i chciała robić wszystko jak ja :) Najciekawsze, że Ona ma już dwójkę dzieci i zastanawiam się jaka będzie Jej reakcja. Bo tak jak lekarz powiedział, nie chwalić się jeszcze, bo wszystko może się zdarzyć.

Iwonn, nie martw się, mojego wieku jeszcze nie przebiłaś :) . Bardzo się cieszę, że jesteś, bo większość dziewczyn jest dużo młodszych od nas, Same „gówniary” :)

See sou – najlepsza karta z pytaniami przygotowanymi wcześniej, w następnym tygodniu mam wizytę i spisuję co mnie nurtuje.

Byłam wczoraj na badaniach: morfologia, mocz, sod, potas, TSH i co tam jeszcze zlecił. W poniedziałek będę podglądać na stronie laboratorium jakie wyniki wyszyły :) Wasze laboratoria też dają Wam dostęp do wyników przez Internet?
Pozdrawiam
Aha, dziś obudziłam się o 5 rano i nie mogłam zasnąć. Myślałam, że będę bardziej śpiąca, a tu niespodzianka. Jeszcze wymiotów nie mam, a to już 7 tc – obym nie wykrakała :( tfu, tfu tfu - trzy razy przez lewe ramię :)
 
Czesc! Witam nowa mamę :)
Co do brzucha to troche mojego i troche pod pępkiem sie robi, waga ta sama ale figura inna i ze spodniami to samo.... Przeraża mnie to bo juz tyko jedne wygodnie z wysokim stanem takie elastyczne jeansy.
Pruska- ja zaczynam sukienki bo to wygodne.

Dzis w nocy znowu mialalm dosc mocny bol " miesiacxkowy " strasznie sie przestraszyłam to drugi raz, pierwszy dwa dni temu. Mam nadzieje ze to nic groźnego dobrze ze dxis lekarz .
 
Witam;-)

Ja jak narazie niemam problemu z zapieciem...a to moja 4 ciaza...

Trzymam kciuki za wizyte&&& ja mam 2 czerwca;-)

Pisalyscie o usg,wiec ja mialam w jednej ciazy co tydzirn do 12 tyg. A pozniej do konca co 2 tygodnie:/
 
Julia - z zapięciem nie ale z użytkowaniem :D jakies takie niewygodnie sie zrobiły :)

Moze dlatego ze ja nie nodze biodrówek, wszystko z wysokim stanem do pępka i moze to dlatego.
 
Julia i lekarz mowil ze ok usg co tydzien ? Wszystko ok?:) bo mam to drugie za tydzien dlatego pytam
 
Dokladnie mam tak samo :) dobrze ze wczoraj w pracy mialam dluzsza bluzke to moglam chodzic z odpietym guzikiem :) od razu ulga ogromna byla ;)))

A ostatnio myslalam o sukienkach, co myslicie o rajstopach w ciazy? Mozna je normalnie na brzuszek nakladac czy lepiej zawijac pod? Pewnie zalezy jak bardzo uciskowe sa?
Sa w rossmanie rajstopy takie nieuciskowe dla kobiet w ciazy :-)
 
green_pasley - witaj :) gratulacje dwóch kreseczek !! super sprawa hehe, tez jestes 89 rocznik?

Bett - ja jakos w okolicach swojej ostatniej owocnej wulacji zamówiłam kilka par dresików na allegro, bo stwierdziłam ze bedzie mi wygodniej w pracy siedziec w dresach niż w jeansach -- i tak sama tam siedzę, i mam teraz jak znalazł bo cały czas w dresach chodze, jeansy moze miałam raz czy dwa na sobie i są niewygodne więc odpusciłam, dresy, albo sukienki i rajstopki :p no i czuje ze brzuch większy.. mięki i flakowaty ale większy.. czytałam ze tak moze byc bo mięśnie się rozluźniają czy jakos tak :p

prska - ja myśle ze jezeli nie są to jakies specjalne uciskowe rajstopy to mozna je śmiało na brzuch zakładac.. dopuki się zmieszczą heeh

ewkamm - ja spię na brzuchu.. trochę tylko piersi bolą jak się kłądę.. ale leżą sobie mierzy poduszką a łóżkiem, więc mają trochę miejsca .. chociaz ja to bardziej tak na między brzuchem a bokiem lubie spac :p
 
reklama
Do góry