reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

KarolinaE- ja używałam w pierwszej ciąży z ziaji- taniutki i skuteczny. Teraz mam mini produkt mama mio- ale nie wart swojej ceny. Mam jeszcze całe opakowanie kremu z Oillan- nie używałam jeszcze, ale miałam mnóstwo innych kosmetyków z tej marki i polecam. Dobre jest też masło shea- naturalne co prawda śmierdzi, więc warto kupić jakieś z olejkami, np. migdałowym. Dobrze natłuszcza i nawilża, chociaż trochę się trudno rozsmarowuje.
 
reklama
ja mam bio oil i jeszcze coś ale później sprawdzę jak się nazywa. .Niestety w 1 ciąży smarowalam się cudami a i tak na koniec rozstępy wyszły, tak córcia się rozpychala. ..

A ja mam pytanie o usg, orientujecie się jak często można robić w 1 trymestrze?. Byłam w środę na 29 jestem umówiona do dr z super sprzętem, a 3 znowu do lekarza u którego byłam ostatnio..czy to nie za często? .
 
ja mam bio oil i jeszcze coś ale później sprawdzę jak się nazywa. .Niestety w 1 ciąży smarowalam się cudami a i tak na koniec rozstępy wyszły, tak córcia się rozpychala. ..

A ja mam pytanie o usg, orientujecie się jak często można robić w 1 trymestrze?. Byłam w środę na 29 jestem umówiona do dr z super sprzętem, a 3 znowu do lekarza u którego byłam ostatnio..czy to nie za często? .

Mi lekarz zaplanowal wizyty na co 3 tyg w tym trymestrze
 
ej Tutti! ja tez jutro ide tak jak emenems:p
ide jutro czyli 2tyg od poprzedniego usg...usg nie jest jakies szkodliwe;) chybaaaa...
 
Mi na in vitro mówiły dziewczyny ze niektóre na poczatku co tydzien chodzą ... Ze to ok , ja mam cicha nadzieje ze bez problemu bedxie
 
tez własnie myslapam o zaji :) uwazam ze sa bardzo bardzo dobre, no i za ta cene :) zobacze, muszie sie w koncu po cos wybrac :)

u mnie tez wyjdzie 3 usg w pierwszym trymestrze.. :) tamto co było, teraz w czwartek i potem 11-13 tydz :) to moze juz o drugi zaczepi hehe :)
 
reklama
Ja uzywalam oliwek codziennie plus kremy z przeroznych firm. A pod koniec bio oil bardzo zachwalane przez kobiety i wydajne ale czy warte swojej ceny?!?!
 
Do góry