reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
mam kolezanke ktora bardzo sobie chwalila oliwke dla kobiet w ciazy zrossmana linia babydream
 
Cześć wszystkim, jestem Ania (25). Za mną ponad rok bezowocnych starań, i ciągle nie mogę uwierzyć w dwie kreski na dwóch wczorajszych testach ;) wychodzi na to, ze to jakiś 5 tydzień. Fajnie, że Was tu znalazłam, nie mogę spać więc z zaciekawieniem czytam Wasze wpisy ;)
 
Dziewczyny a jak wasze brzuszki? Coś już widać? U mnie wyraźnie macica się rozpycha i muszę często guziki w spodniach rozpinać :no: A wczoraj widziałam się ze znajomą, która ma termin na 5 stycznia i już ma mały ciążowy brzuszek ! :szok:
 
Bett ze spodniami mam tak samo..Mieszcze się, ale jaka ulga jak mogę guzik dopiąć :).To moja 2 ciaza (nie licząc poronienia) więc napewno brzuszek szybciej urośnie. .
 
Dziewczyny a jak wasze brzuszki? Coś już widać? U mnie wyraźnie macica się rozpycha i muszę często guziki w spodniach rozpinać :no: A wczoraj widziałam się ze znajomą, która ma termin na 5 stycznia i już ma mały ciążowy brzuszek ! :szok:
A moze to nie ciazowy tyko jej? Ja tez mam malutki brzusia ale swoh :pq
 
reklama
Ja apropo spodni to u mnie zalezy czy mam wzdety brzuch czy nie :-( choc ostatnio coraz czesciej tak :-(
 
Do góry