reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dzień dobry :)

KasiaSierpień jesteś tu? No to jestem i ja :)
Podczytuję od kilku dni a dziś chciałam się oficjalnie przywitać.
Jestem już licówką 2014 (właściwie to czerwcówką), mój syn ma niespełna 11miesięcy, a tu taka niespodzianka :D
Po pierwszym szoku, jestem nawet zadowolona z tak małej różnicy. Nie wiem czy później bym się zdecydowała.
Przejrzałam kilka postów i widzę, że same młode dziewczyny. Ja jestem 85 także trzy dychy w tym roku stuknęły :)

Kalkulator internetowy pokazuje mi termin na 21stycznia. Do lekarza wybieram się w przyszłym tygodniu, więc ciąża jeszcze nie potwierdzona, ale ja tam swoje wiem. :p

Pozdrawiam wszystkie brzuszki :)
 
reklama
chciejka 32- jestem rocznik 90 ;)
aktina- z samopoczuciem różnie, boję się cieszyć, w pon pójdę na betę w środę mam wizytę u ginekologa, może zrobi mi się wtedy lepiej ;)








 
Ostatnia edycja:
Witam nowe dziewczyny! Jakie plany na weekend? U mnie pogoda cudowna taki widok podczas pota nego spaceru ImageUploadedByForum BabyBoom1432372969.962346.jpg ja tez dopinam guziczek Jak Siedze zeby sie swobidnie pocZuc, jesli chodzi o piersi ti sa juz gigantyczne wiec cielawe co bedzie pozniej a waga spada mysle ze to spowodowane brakiem zajec na silce i miescie juz mi leca!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432372969.962346.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432372969.962346.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 51
oj tam laski ważne na ile kto się czuje :D mi się ciągle wydaje ze przecież niedawno osiemnastkę organizowalam hehe a tu latka lecą ale trudno :)
 
reklama
Do góry