reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dzien dobry :)


Mali, bardzo mi przykro:( Trzymaj sie Kochana, zobaczysz, ze szybko tutaj wrocisz!


Joa, u kogo prowadzisz ciaze?:)


Julia, heeeej:) Pytalas na staraczkach jak sie czuje, niezmiennie fatalnie, wymioty ciagle trzymaja:( a jak u Ciebie? :) ale niespodzianke z Madzia zrobilyscie:)


Emenems, to swietnie, czekam z niecierpliwoscia na Twoj przyjazd, moze Joa do nas dolaczy:)


Pruska, kciuki za bete! Na pewno bedzie piekny przyrost:) tez planujemy slub w lipcu, ale za rok:D nie moge sie doczekac tych wszystkich przygotowania itd.
Pochwalcie sie Dziewczyny zdjeciami sukienek:))


Blekitna, Daga, witajcie i gratuluje:)


Karola, natchnelas mnie, Chyba pojde z Mlodym na basen:) udanej zabawy:)


Jeszcze mialam cos komus napisac, ale skleroza. w ciagu dnia mam cos na mysli, chce cos zrobic a po sekundzie zapominam i tak Chyba z million razy:)


I jeszce taka ciekawostka, wczoraj rozmawialam z kuzynka, ktora na stale mieszka w US, tez jest w ciazy I tam robia badanie z krwi na plec dziecka, wczesnie, ok. 7-8tydz, dokladnosc prawie 100%. Ciekawe kiedy u nas beda takie badania, Chyba jak bede na wnuki czekac, hehe;)


Milego dnia Dziewczyny!:*
 
reklama
Wlasnie sie dwiedziam ze jedna laska co ma 43 lata ze w ciazy jest :D hahah az wstyd bo codzinnie z nia gadam i nie miałam pojecia, z cukierni, one w tych luźnych roboczych ciuchach chodzą to nie widac a to 24 tydzien - grubo:D
 
Dzień dobry dziewczyny! Powiedzieliśmy naszym rodzicom, moja mama zwariowala, krzyczała i płakała z radości! Super uczucie! My z seksem narazie sie wstrzymamy przy kolejnej wizycie, która mam 15 czerwca spytam lekarza! Poza tym duzo pracuje ja pracuje na swoim wiec na żadne macierzyńskie urlopy liczyć nie moge! Zaprzestałam jedynie zajęć zumby ale rzęsy robię nadal. Pruska beta przerasta super! Mali przykro mi, daj znać jak sie poczujesz lepiej i odwiedzaj nas! Buziaki dziewczyny i miłego weekendu emenems czekamy na wieści jutro
 
limonka - serio? kurcze fajne te badania :)

pruska - super beta :):)

emenems - noo niektórzy to potrafią zaskoczyć :D

Tutti - fajnie że mama taka zadowolona :) Ale jakąs przerwę przed porodem i troszkę po sobie zrobisz?? Ja w pierwszej ciazy tez przerwy nie miałam, praktycznie do ostatniego dnia na uczelni, a potem dwa tygodnie po porodzie pierwszy raz musiałam jechac ;( dlatego teraz zamierzam sobie odbić.. ale jak będzie - zobaczymy :)
 
Hej, znowu się rozpisałyście :)

Iwonn- a to Twoje pierwsze dziecko?

inis- a coś na mdłości można brać? Współczuję

Limonka- a w jakim wieku masz już dziecko? Bo nie doczytałam chyba

Tutti- również współczuję mdłości. A piersi też mam większe, ale bolą bardzo

Ja też w pierwszej ciąży jeszcze studiowałam dziennie na licencjacie, z tydzień przed porodem ostatni egzamin zaliczałam. Teraz na szczęście spokój, chociaż mam zaliczone 3 semestry policealki, ale brak motywacji by zaliczyć czwarty.

Błękitna- witaj, moje testy też były bladziutkie, a w środę zobaczyłam serduszko. Może za wcześnie jeszcze na wyraźną krechę

julia- witaj, ja jestem na zwolnieniu.

Mali- przykro mi :( trzymaj się

Daga- witaj

pruska- ja zapomniałam na wizycie zapytać, ale pewnie i tak nie mogę, bo te plamienia i leki na podtrzymanie. Więc się powstrzymujemy. Jak będzie ok, to zapytam na kolejnej wizycie za 2 tyg.; super wyniki

Byłąm dzisiaj zawieźć to zwolnienie. Szefowa super, pogratulowałą po raz drugi, powiedziała, ze lepiej jak już na tym zwolneniu zostanę do końca, bo jej łatwiej będzie zorganizować pracę i znaleźć kogoś na zastępstwo. Pytała się o plany macierzyński itd.
Ale z kolei dziewczyny z pracy masakra. Jedna nie odezwała się ani słowem, nawet chyba na cześć nie odpowiedziała tylko wzdychała głośno, a druga tylko jak musiała to się odezwała. Strasznie niemiła atmosfera była. Jakbym komuś krzywde tą moja ciążą zrobiła i jakby mi źle życzyły. Wiem na pewno, ze nie chcę tam po ciąży wracać.
 
reklama
Dziewczynki mam pytanie, jakiego olejku/kremu uzywalyscie/bedziecie uzywac do pielegnacji brzuszka? Pytam bo w sklepach jest tego mnustwo i w roznych cenach i nie wiem na co sie zdecydowac no i nie chce placic tylko za reklame [emoji2]
 
Do góry