reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

No ja tez sie wstrzymuje do wizyty jutro i za tydien jak bedzie ok to kurde .... No ile mozna .... My od swiat nic bo stymulacje miałam to nie moznabylo
 
reklama
Emenems ja sana siebie podziwiam jak w 1 ciazy tyle wytrzymalam ale da sie widocznie :p a teraz mam "chcice" wiec neza w obroty biire:p
 
Kurcze bo właśnie jak w pracy robie coś szybko czy się spieszę to nasila mi się kłucie w podbrzuszu a tak to normalnie to ciągnie na dole delikatnie jak na okres. I może się wstrzymamy do tego 28.05 do wizyte u gin;)
 
Doczytałam ze serduszko zaczyna bic dokładnie 3 tygodnie i jeden dzien po zapłodnieniu :) a my po ivf dokładnie co do godiny wiemy kiedy było zapolodnienie heheheh

Zobaczymy jutro wszystko od sprzętu zalezy ....
 
mali bardzo,baardzo mi przykro...wiem,co czuje wtedy kobieta... trzymaj sie w najbliższych dniach...jestem myslami z tobą..a to nie ty mialas zle przeczucia od poczatku?kobieca intuicja.... :(
 
reklama
co do seksu to u mnie też post-mojemu mężowi sie to nie podoba, ale ja wole dmuchac na zimne,a zapomnialam na ostatniej wizycie zapytac lekarza;/ ale jutro ide i jak wszystko pojdzie dobrze to na pewno o tym bede pamietać ;D chyba ze znow emocje wezmą góre i wszystkiego zapomne
 
Do góry