reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
karola, emenems, na jakiejs stronce w opisie ósmego tygodnia wycztałam, ze mozna juz wyczuc zgrubienie przypominające owoc jakiś.. gruszke chyba :d ale widocznie mam za duzo tłuszczu na brzuchu haha

pruska - to o tyle dobrze ze legalnie mozemy sobie isc na wolne :p chociaz nie wiem czy nie dostane propozycji pracy w domu :p tak myslałam ze w ciazy byłoby jeszcze ok, ale potem z maluszkiem to raczej wolałabym na spokojnie troche czasu spędzić :)
 
Mam nadzieje ze nadaze za Wasza produkcja:)

Ktoras z Was jest juz na zwolnieniu? bo ja mam zamiar isc od czerwca, jak zobacze serduszko, bo ogolnie w mojej pracy niema warunkow dla kobiet w ciazy, a pracuje jeszcze dzieki mojej przyjaciolce bo mi pomaga:)

Ja umowe na stałe mam od 6 lat:)

Mam pytanko, moze ktoras z Was bedzie wiedziala:)
Otoz do l4 ciazowego jest liczone ostatnie 12 miesiecy, i tu pytanie teraz chodze na nadgodziny, ktore wyplaca mi z dodatkami 10. czerwca, (ja planuje 2 isc na l4 jesli bedzie dobrze) ale na kartce od wyplaty beda one wpisane dopiero z wyplata czerwcowa.. czy te nadgodziny beda liczone do tych 12 miesiecy?
 
reklama
Wydaje mi sie ze jak idziesz na l4 2 czerwca to 10 dostaniesz wyplate za maj a wyplate w lipcu dostaniesz juz ze zwolnienia i tam powinna ona byc brana pod uwage. Tak to tlumaczylam moim pracownika :p ale wiadomo kadry kadrami i zawsze to po swojemu wyliczaja :p
Julita a gdzie ty to pracujesz? Ja juz na zwolnieniu i w czerwcu pierwsza wyplata ze zwolnienia bo od poczatku czerwca choruje juz :p
 
Do góry