reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

KarolinaE jaki ten swiat maly :)

Emenems z Otwocka pod Warszawa :) no widzisz ja tez jestem ta starsza siostra bo mam mlodsza o dwa lata siostre :)

Tutti witam! Mam tyle pytan i zagwostek, dobrze ze jest takie forum:)

Simka witam :) oj tak prezent przecudowny :) w sumie jestesmy razem 8 lat wiec slub i rodzina to tylko przypieczetowanie naszego zwiazku :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja bralam slub w 5 miesiacu I tez mielismy niespodzianke bo slub byl planowany pomimo mojego mlodego wieku ;p
U mnie brzuszek bylo juz widac ;)

Pruska- witaj ;)

Piekne macie zdjecia.

Simka ja tez tylko mialam cywilny. Ludze sie ze jeszcze czeka mnie koscielny i widok jak corka sypie przed nami kwiatki a syn podaje obraczki... mmm rozmarzylam sie.
 
Dobra tu sie uśmiecham:D ja z siostrami i z moja najpiękniejsza wtedy 2,5 letnia siostrzenica :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1432066771.916073.jpg

Oczywiscie nie musisz mowic ze pod Warszawa :D chyba kazdy zna twoja miejscowość ze względu na sanatoria hehehe
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432066771.916073.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432066771.916073.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 56
Mali a czemu łudzisz sie ?
Ja tez po cywilnym, maz dwa lata walczył z sadem biskupim i przegrali - ich małżeństwo kościelne nadal wazne... Smutne to bo oboje popełnili blad i chcieli to naprawic ( brali slub bo wpadli) ale niestety nie da ...:(
 
Emenems piekny klimat strojow slubnych cale wesele w takim klimacie bylo?

O widzisz jakos o tych senatotiach nie pomyslalam :)

Mali witam :)
 
Dobra idę spać.

Emenems- dlatego twierdzę, ze z powodu dziecka nie powinno się brać ślubu. No dobra ja w ciąży byłam, ale wcześniej byliśmy ze sobą prawie 7 lat.
 
reklama
Tutti no właśnie jeszcze nie, lekarz mi poradzil bysmy sie od razu umowili na wizytę. A myslisz ze powinnam?
 
Do góry