reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A to Eurowizja dzis ? Ja aktualnie serial the following :D

Pruska - ja to wiesz, jestem sporo starsza od ciebie, jestes w wieku mojej młodziej sis :) 8 lat roznicy, i ja to bym wszystko zrobiła zeby brzuch pokazac hahahahha ale moze to efekt kilkuletnich starań :)

Slub brałam jak miałam 29 lat i upiłam sie nastolatka nas szczescie duzo po północy to nikt nie zauważył :p ale było super.

Tobie tez udanej zabawy zycze! A wlasnie - skad jestes ?

Aktina - no wlasnie nie wiem skad linka :D ale jak mam linka dp apki to działa :D
 
reklama
Wzięło mnie na sentymenta - a to stara panna młoda :D

ImageUploadedByForum BabyBoom1432065843.549286.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1432065856.794586.jpg

Chcielismy miec zdjecie w starym stylu - normalnie sie uśmiecham hahahaha :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432065843.549286.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432065843.549286.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 93
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432065856.794586.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432065856.794586.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 93
SeeYou ja jestem z marca 91 :) z Otwocka pod Warszawa :)

Aktina no wlasnie moja mama miala malutki ale za to od strony narzeczonego do dzieci duze sie rodza a ja kruszyna tylko 49kg wagi :)

KarolinaE dziekuje i przekażę :)))
 
Pieknie !!!! Widze jestesmy przeciwieństwa :D
Opalona blondynka i blada brunetka :D ja wiecznie nieopalona chodze bo mam fobie starzenia sie skory :D rok temu maz zmusił mnie do opalania bo mowil ze wstyd Hahahahahaha
 
reklama
pruska- witaj :) Fajnie z tym ślubem :) Macie prezent :) Ja brałam slub w 6 miesiącu i też niewiele było widać, ale ja miałam malutki brzuch

SeeYou- my ten sam rocznik. Kurka zapomniałam o Eurowizji, ale nasza reprezentantka chyba śpiewa pojutrze

Emenems- ale poważni na tym drugim zdjęciu :) Ale piękne zdjęcia to pierwsze super

A ja całe życie obiecywałam sobie, ze nie wezmę ślubu w ciąży. Teraz się śmieję, ze dziecko było planowane, a ślub nie. Jakoś na początku grudnia wtedy stwierdziliśmy, ze jak wszyscy będziemy mieli jedno nazwisko to będzie łatwiej. I tak w kilka dni załatwiliśmy urząd, salę i obrączki. Ślub cywilny, malutki, bez wesela. DLa nas po tylu latach związku to tylko podpisanie świstka
 
Do góry