reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Uf gładko poszło :) kiero złapał sie za głowę ale pogratulował i zapytał od kiedy L4 :) wiec do końca tyg pomęcze sie, w sobote usg i od poniedziałku laba.... :)

Martaha ja też świruje z objawami.. Jak brzuch boli to sie martwie a jak nie boli to jeszcze bardziej sie martwie :) ale bedzie dobrze! W sumie poza tkliwymi cycami nic mi nie jest innego...
 
Ja już sie trochę opanowalam ale zryczalam się jak jakaś głupia. Zresztą z byle powodu chce mi się ryczec
 
Hej. Nie odzywalam sie bo jakos czasu nie mialam. Corka byla chora, mnie dalej rozklada a w dodatku syn znowu chory a nie dawno mial zapalenie pluc I lezal dwa razy w szpitalu. Do tego przestal jesc i chudnie w oczach . Ehh posmecilam troche...

Witam wszystkie nowe mamy I oczywiscie gratuluje.

Martaha ja ostatnio tez ciagle becze jak bóbr.
 
mam betę tylko 136 więc chyba jednak nici z tego
do tego tsh prawie 4. Nigdy takiego nie miałam...
próbuje sie dodzwonić do ginki
 
Karusia - witaj :) u mnie wg usg tez 3.01

Sylwester to będzie z przebjami w tym roku :D hehe

madziarra - fajnie :) a teraz gin ci bez problemu l4 wypisze :)? mi w pierwszej ciazy ginka proponowała, teraz jakos nie :p ale najpierw i tak musiałąbym poczekac azszef kogos znajdzie na moje miejsce :p

mali - zdrówka dla dzieciaków :)

Martha - a wczesniej jaką miałaś?
 
reklama
Aktina tak - ja pracuje w dużym zakładzie i kobiety troche tu dzwigają więc od razu uciekają na L4. I nie ma problemu...

Martaha a Ty robilas juz bete wczesniej?
 
Do góry