reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Haha nieźle :) dzięki :D szkoda ze jeszcze nie mamy takich możliwości :) ale pozostają zdjęcia :) ja sobie zjadłam dwie małe kanapeczki z serkiem i jestem spelniona :D
 
reklama
A ja dziś zaspałam do pracy ale na punkt 6 zdążyłam.. I czekam na kierownika żeby mu przedstawić nowinę a on mi głowę urwie! :p ale muszzę mu powiedzieć już bo dużo dzwigam w pracy i musi mi stanowisko zmienić na ten tydz.... Ale się stresuje....
 
A ja dziś zaspałam do pracy ale na punkt 6 zdążyłam.. I czekam na kierownika żeby mu przedstawić nowinę a on mi głowę urwie! [emoji14] ale muszzę mu powiedzieć już bo dużo dzwigam w pracy i musi mi stanowisko zmienić na ten tydz.... Ale się stresuje....
Trzymam kciuki zaszybko bezstresowa i pozytywna rozmowe ☺
 
Hej laski ja od wczoraj jestem spanikowana na całego. Cyce chyba mniej bolą podbrzusze w ogóle nie czuję aby coś było na rzeczy. .. mam mega dół. Zarzekalam się że nie zrobię już nigdy bety bo nie daje żadnych gwarancji , a w właśnie wróciłam z badania... teraz piję herbatę z melisy i mam nadzieję sie troszkę ogarnąć ze sobą. ... dzis jest 6 t1d ..
 
Maratha ja to nie mam zadnych objawów a podobnie jak ty mam 5t6d i nic sie nie dzieje, beta druga wyszła wysoka ale co z trgo jak nic nie czuje wiec po prostu czrkam do usg za dwa tygodnie ....

Co do pracy miałam to szczescie ze wszystko szefowie wiedzieli przed bo wiedzieli o in vitro bo potrzebowaliśmy dwa tygodnie wolnego na jeżdżenia do kliniki wiec jest ok , tylko sie o test pytali potem :)

Powodzenia w rozmowach!!! Ja dopiero wstalam to az nie podobne do mnie.
 
Dzien dobry! Ja zaczynam dzien z super energetyzyjacym koktajlem! ImageUploadedByForum BabyBoom1431932328.033928.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431932328.033928.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431932328.033928.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Do góry