reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Tutti zabijesz mnie tymi zdjęciami;) ja miałam postanowienie pic jednodniowe soki, ale niedobrze mi po nich :/ po rybie już tez mi niedobrze :/ i jak tu zdrowo się odżywiać :( jutro mam pierwsza wizytę ugina po im vitro. Czekam na nią z większa niecierpliwoscią niż dziecko na gwiaDke! Chciałabym już wiedzieć a nie zgadywać ktory to tydzień i czy fasolka jest na swoim miejscu...
 
No ja mam ta wizyte 25.05 dopiero .... U nas 5 tygodni po transferze sie robi wiec jeszxze czekam....czekam na leki z pl mama wysłała w srode mi duphastonu na dwa dni zostało i sie stresuje ze nie zdąży dojść..masakra
 
hej dziewczyny,nie tylko wam sie tak czas dluzy..ja mam wizyte w sobote...dzis mi sie zdawalo ze mialam uplaw dziwnego koloru,no nie byla to krew i bylo tego malo:/ gin mowil ze tak moze byc po acardzie...masakra sttaszne nerwy...
a wczoraj bylismy na komunii i jak to na komunii mega obzarstwo!!!
u was tez taka.ladna pogoda??
 
Ja właśnie potwierdziłam wizytę na 26.05 msm na 16 20. Wcześniej dzień matki w przedszkolu. Zapowiada sie dzień pełen emocji..
 
No i mnie juz 15 w cieniu :) bedzie lepeiej słońce ostro daje!!!

Seeyou ja zaczelam ciąć dawki lekow sama by mi starczyło az przyjda te z polski .... Strasznie sie stresuje ze mi nie starczy :(
 
Emenems, to tam po zabiegu nic nie nie przepisali? na własną rękę musiałas, czy jak??

a ja w pracy, ale musze do mamy skoczyc bo dzwoni w panice ze zdjecia z wycieczki ostatniej jej znikneły .. trzymajcie mnie :D:D
 
Tak dokładnie aktina - miałam trzy opakowania Lutinusa na styk do wyniku testu 14 dni po transferze potem powiedzieli ze nic nie mam brac- prosiłam o progesteron ale nie... Wiec miałam jesCze duphaston w domu to zaczelam brac i skontaktowałam sie z gin w pl co mi luteine przepisał i mama w srode wysłała .... Ja mam duphastonu do jutra, juz ucięłam pierwsza dawkę na pol dzis rano zeby ew do konca tygodnia starczyło..... I sie strasznie boje ...
 
reklama
Ale wiatr u nas... słoneczko całkiem całkiem ale wiatr taki ze prawie głowę urywa :(
 
Do góry