reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Moje tez :)
A ja jakos tak nie lubie mowic nie wiem czemu, mam wrażenie ze te gratulacje sa fałszywe... Bo moje takie były przez 4 lata starań jak ktos był w ciazy to zazdrościłam i pytalalm losu czemu to nie ja! Czemu ona?
I teraz wydaje mi sie ze ludzie mi szczerze nie beda gratulować ... Sama nie wiem
 
reklama
No my przez 3 lata sie stsralismy i za kazdym razem jak widzialam kolezanke w pracy w ciazy to dramat przezywalam. W maju mielismy miec invitro a tu pyk i niespodzianka[emoji2][emoji2][emoji2] ja tam gratulacji nie potrzebuje - jeststem taka szczesliwa i tyle na to czekalam. A u Ciebie Emenems to ktory tydzien?
 
Wychodzi piąty :) mialalm punkcję jajnikow 22.04 i zapładniane komórki w ten dzien to jak jajeczkowanie.
 
Mało kto wie :D
Cały czas mowilam ze nie lubie dzieci bo śmierdzą i niszczą figurę hahahaha zeby miec spokoj z ciotkami wścibskimi " a czemu wy dxieci nie macie " :)
 
Witam wszystkie Forumowiczki.
Mam na imię Ewa i termin na 10 stycznia 2016, wyliczony jak na razie przez internetowy kalkulator :)
Jutro mam wizytę u lekarza, więc się wyjaśni. Więcej jutro, bo jak się udało, to będzie o czym pisać, a jak nie to będę musiała pożegnać się z Waszym wątkiem :(
Pozdrawiam :)
 
A macie jakies objawy? Ja prawie nic. Tylko co chwile jestem glodna i to tyle ... moze to niedobrze?[emoji52]
 
Karolina - ja nie mam, troszeczkę piersi bola ale nic nadzwyczajnego.
Pozatym wszystko ok, moze za wcześnie ?

Witaj Ewcia i dawaj znac!
 
A macie jakies objawy? Ja prawie nic. Tylko co chwile jestem glodna i to tyle ... moze to niedobrze?[emoji52]
Karolina Witaj .... czemu mówisz ze nie wiadomo ?bete robilas?

Ja to z objawów:częstomocz,głód, czasem jajnik zakluja i cyc z lekka boli ..
.
 
reklama
Witam wszystkie Forumowiczki.
Mam na imię Ewa i termin na 10 stycznia 2016, wyliczony jak na razie przez internetowy kalkulator :)
Jutro mam wizytę u lekarza, więc się wyjaśni. Więcej jutro, bo jak się udało, to będzie o czym pisać, a jak nie to będę musiała pożegnać się z Waszym wątkiem :(
Pozdrawiam :)

Bedzie dobrze [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2] ja az do 25.05 musze czekac
 
Do góry