reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Emenems, wypas :) ja nie lubie jak mi mama sprzata bo komentuje ze zaniedbane itp...

Kupilam proszek z bialego jelenia mial super opinie na sieci i plyn lenora dla dzieciaczkow :) mysle ze bedzie ok.

U nas znowu piekna pogoda, sloneczko daje ostro ale dobrze bo zaraz koniec lata :)

Jade do lekarza wlasnie, klima w tramwaju taka ze zapalenie zatok gwarantowane :D

A to moja mama sama prosi zebym jej pwiedziala co moze zrobic bo " przyjechałam cie odciążyć a nic nie robie " :)

Tesciowa yo bardziej of komentarzy jest hashaha mama pomaga tak prawdziwie - juz tez wzyStko poprasowala:D bo ja nic nie pracuje bo nienawidzę
 
Imion jest bardzo dużo :) na początku miał być Krzysztof ale zmieniliśmy na Aleksandra. Właśnie powodzenia na badaniach dziewczyny

Jeden z naszych na drugie będzie mieć Krzysztof po teściu chociaż mam nadzieje ze sie w niego nie wda ale jak tu powiedzieć o tym mężowi :D

Właśnie dziewczyny koniecznie dawajcie info po wizycie. A morfologię robicie zawsze w dzień wizyty czy wcześniej?
 
Ja chcę na naszego Aleksandra mówić Alek. Olek mi się nie podoba.
Krzysztof też mi się bardzo podoba, ale tak ma na imię mój chrześniak... ehhh...
Maksymilian bardzo fajne imię, ale też mam przyjaciela o takim imieniu.
Generalnie szukam takich imion, które nie występują wśród rodziny i znajomych. Szczególnie tych z którymi utrzymujemy kontakty regularne.

Ba drugie będzie Edward. Po dziadku męża, który jest nam bardzo bliski. Poza tym to imię mają też nasi ojcowie chrzestni. Mój już nie żyje. A go uwielbiałam i chcę w ten sposób upamiętnić.
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1439459676.924730.jpg

Limonka Joa Misiaka Innabajka - padlam hahahahahahaha
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439459676.924730.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439459676.924730.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry